حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه‌های دهه مبارک فجر اظهار کرد: کرسی‌های تلاوت و تفسیر آیات قرآن با موضوع میلاد حضرت زهرا (س) و شخصیت ایشان و آیات مربوطه به دهه مبارک فجر در ۱۰ بقعه متبرکه و ۲ مسجد برگزار می‌شود. وی افزود: […]

حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه‌های دهه مبارک فجر اظهار کرد: کرسی‌های تلاوت و تفسیر آیات قرآن با موضوع میلاد حضرت زهرا (س) و شخصیت ایشان و آیات مربوطه به دهه مبارک فجر در ۱۰ بقعه متبرکه و ۲ مسجد برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری محافل انس با قرآن کریم به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مسابقه کتابخوانی در حوزه‌های قرآنی و فرهنگی از دیگر برنامه‌های ایام الله دهه فجر است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: گفتمان اسلامی از منظر قرآن، تکریم بانوان قرآنی استان کرمانشاه به مناسبت روز زن و تجلیل از فعالان قرآنی از دیگر برنامه‌های شاخص دهه فجر است.

وی با بیان اینکه نشست سبک زندگی اسلامی و قرآنی در دهه فجر برگزار می‌شود، ادامه داد: مسابقه تلاوت قرآن کریم با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شده و علاقمندان می‌توانند فایل صوتی خود را از طریق راه‌های ارتباطی با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ارسال کنند، به نفرات برتر در مسابقه تلاوت قرآن کریم جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

صالحی با اشاره به برگزاری مراسم ۲۲ بهمن ماه در ۶۴ بقعه متبرکه استان کرمانشاه افزود: تجمعات مردمی در ۱۵ بقعه استان با حداقل تعداد و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

گفتنی است که بانگ الله اکبر در شب قبل از ۲۲ بهمن از تمام بقاع متبرکه استان کرمانشاه شنیده شده و مزار شهدای بقاع متبرکه غبارروبی و عطرافشانی می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حال‌وهوای میلاد امام حسن (ع) در حرم رضوی‌ + فیلم