به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  افشین کلات پور  با اشاره به ۲۵ برنامه مساجد در دهه مبارک فجر اظهار کرد: در صورت موافقت ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم جشن تکلیف دختران به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) در روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه به صورت محدود در مساجد […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  افشین کلات پور  با اشاره به ۲۵ برنامه مساجد در دهه مبارک فجر اظهار کرد: در صورت موافقت ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم جشن تکلیف دختران به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) در روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه به صورت محدود در مساجد نخبه استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

او افزود: برگزاری مسابقات نماز، عفاف و حجاب، دیدار حضوری و ویدئوکنفرانسی با خانواده شهدا، پخش سرود‌های انقلابی و پخش بانگ الله اکبر در شب ۲۲ بهمن از بلندگوی مساجد از دیگر برنامه‌های شاخص ایام الله دهه فجر است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه بیان کرد: اعزام پزشکان به ۱۰ مسجد در سطح شهر کرمانشاه و در مجموع به ۴۲ مسجد در سطح استان به منظور ویزیت رایگان بیماران در مساجد و مناطق محروم انجام خواهد شد.

کلات پور با بیان اینکه مسابقه پیامکی دل نوشته‌ای به امام راحل و سردار سلیمانی در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود، گفت: تجمع سلیمانی‌ها با حضور جوانان هر روز در یک شهرستان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فضای باز مساجد و یا در صورت مساعد نبودن شرایط در فضای مجازی برگزار می‌شود.

او ادامه داد: برنامه دیدار لاله‌ها با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه با دیدار از قبور مطهر شهدا، غبارروبی، عطر افشانی و گل افشانی آن‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فرق پرسپولیس با تیم های دیگر