شهرداری کرمانشاه از جوانان  مستعد ورزشی حمایت خواهد کرد
شهرداری کرمانشاه از جوانان  مستعد ورزشی حمایت خواهد کرد

به  گزارش فر نیوز  شهرداری کرمانشاه از جوان مستعد ورزشی حمایت خواهد کرد  ، دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در مدرسه منصوبی با تبریک روز معلم، از حمایت دانش آموزان و جوانان مستعد ورزشی تا کسب قهرمانی خبر داد. به گزارش فر نیوز  به  نقل از  اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ […]

به  گزارش فر نیوز  شهرداری کرمانشاه از جوان مستعد ورزشی حمایت خواهد کرد  ، دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در مدرسه منصوبی با تبریک روز معلم، از حمایت دانش آموزان و جوانان مستعد ورزشی تا کسب قهرمانی خبر داد.

به گزارش فر نیوز  به  نقل از  اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ دکتر نوروزی در جمع جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان شهر اظهار داشت: در ارتباط با توسعه ی بحث خطیر ورزش همگانی، اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با همکاری اداره آموزش و پرورش و هیئت همگانی تربیت بدنی اقداماتی را دستور کار قرار داده است.
وی که در مدرسه منصوبی و در مراسم ورزش همگانی دانش آموزی که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و هیئت همگانی استان انجام گرفته بود صحبت می کرد، افزود: برپایی مسابقات ورزش محلات و ورزش مدارس از جمله برنامه هایی است که در حال برگزاری است و در نظر داریم کسانی که در این مسابقات توفیق پیدا کنند را حمایت نماییم.
شهردار کرمانشاه خاطرنشان ساخت: بر خود وظیفه می دانیم برای آنکه فرزندان شهرمان، صاحب مدال شوند و پرچم کشور را به اهتزاز درآورند از استعدادهای امروز به نحو شایسته پشتیبانی کنیم.
وی ابراز داشت: خوشبختانه استقبال خوبی از برنامه های ورزشی شهرداری از سوی همشهریان کرمانشاهی شده و امروز می بینیم که در ایستگاه های ورزش های صبحگاهی شهرداری در بوستان ها و پارک های شهر، تعداد زیادی از همشهریان عزیز خانم ها و آقایان شرکت دارند.
شایان ذکر است؛ در این مراسم که مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مدیران ورزشی، شهرداری و آموزش و پرورش نیز حضور داشتند از نفرات برتر این مسابقات با اهدای جوائزی تجلیل گردید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۹ پروژه مخابراتی در کرمانشاه به بهره برداری می‌رسد