به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، دارابی در اولین جلسه کمیته راهبردی طرح تنظیم بازار میوه ایام پایانی سال استان گفت:مباشر انتخابی توزیع میوه شب عید در استان کرمانشاه باید اهلیت فنی و مالی لازم را داشته باشد. او گفت: استان کرمانشاه بر اساس سهمیه‌های اختصاصی  پارسال مباشر ۱۰۰۰ تن پرتقال […]

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، دارابی در اولین جلسه کمیته راهبردی طرح تنظیم بازار میوه ایام پایانی سال استان گفت:مباشر انتخابی توزیع میوه شب عید در استان کرمانشاه باید اهلیت فنی و مالی لازم را داشته باشد.

او گفت: استان کرمانشاه بر اساس سهمیه‌های اختصاصی  پارسال مباشر ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب خریداری کرد و به دلیل شیوع اپیدمی کرونا در ایام پایانی سال، کار توزیع به‌سختی انجام شد که با کمک و مساعدت اتاق اصناف استان و اتحادیه‌های صنفی توانستیم موضوع را مدیریت و با کم‌ترین ضایعات و درصد افت (۲.۸ درصد) به‌سلامت عبور کنیم.

رییس سازمان صمت استان در ادامه تأکید کرد: دستورالعمل ستاد تنظیم بازار کشور در خصوص تأمین و توزیع میوه شب عید به‌وضوح و روشنی بیان‌شده است و مباشر انتخابی باید کلیه تعهدات لازم از قبیل مالی و اعتبار را بپذیرد.

او  در پایان افزود: سهمیه میوه اختصاصی امسال ۵۰۰ تن پرتقال و ۲۵۰ تن سیب برای استان درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شورای شهر اهل حاشیه، وهن کرمانشاه است/ رأی لیستی بر اساستخصص، راه برون رفت از وضعیت فعلی