مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: در شرایطی که قرار داریم، بازی فردا می‌تواند فرصت خوبی باشد تا ما را از شرایط سخت و پرفشار وارد وضعیت امیدوارکننده برای آینده کند. سعی می‌کنیم از همان شروع بازی قوی داشته […]

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: در شرایطی که قرار داریم، بازی فردا می‌تواند فرصت خوبی باشد تا ما را از شرایط سخت و پرفشار وارد وضعیت امیدوارکننده برای آینده کند. سعی می‌کنیم از همان شروع بازی قوی داشته باشیم. امیدوارم بچه‌ها نتیجه خوبی بگیرند چون می‌تواند در روند آینده نساجی تأثیرگذار باشد.

به گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: محروم نداریم، اما ۵ نفر مصدوم هستند. حامد شیری و میلاد کمندانی به بازی نرسیدند. بازیکنانی مثل ممشلی هم از قبل مصدوم هستند. از بازیکنانم راضی بوده و از نظر روحی خوب هستند و به آنها امیدوارم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص حضور بازیکنان رده پایه در تمرینات گفت: من ۶،۷ بازیکن را آوردم و دو نفرشان را وارد لیست کردیم. این روند را حتما ادامه خواهیم داد، اما اینکه در کوتاه مدت از آنها استفاده خواهیم کرد بستگی به کیفیت‌شان خواهد داشت. ما نسبت به اینکه نساجی باید تغییر نسل بدهد، باید متعهد باشیم.

جلالی در مورد اینکه نساجی خیلی راحت گل می‌خورد، تصریح کرد: بیشترین اولویت ما در تمرینات دقیقا همین موضوع بوده است که بتوانیم بازی را هم کنترل کنیم و موقعیت ندهیم و خودمان هم موقعیت‌سازی کنیم. این بازی می‌توانیم به مراتب بهتر از بازی قبل باشیم.

وی در رابطه با فشارها به داوران گفت: اشتباهات داوری همیشه هست و همه جا وجود دارد. من هم می‌دانم تیم ذوب‌آهن تیمی است که به فوتبال مملکت کمک می‌کند، تیم بزرگ و باسابقه‌ای است و اگر حذف شود به ضرر فوتبال ما است، اما اینکه فضاسازی کنیم و قربانی بسازیم، چنین چیزی پذیرفته نیست. قبول دارم ذوب‌آهن شرایط سختی دارد، اما ما نباید قربانی شویم. توقع ما قضاوت بی‌طرفانه است و چیزی برای خودمان نمی‌خواهیم. ذهنم نسبت به داور فردا راحت است و می‌دانم منصف است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صنعت فرش دست بافت ظرفیت اشتغالزایی ۳۰۰۰ نفر در کرمانشاه رادارد

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان درباره هواداران تیمش گفت: من با هواداران نساجی از نزدیک صحبت کردم و حال و وضعیت‌شان را درک می‌کنم. این بازیکنان در حال حاضر نیاز به حمایت و مراقبت دارند تا کم کم از این وضعیت سخت بیرون بیاییم. چیزی که مدنظرمان است، ترمیم تیم در نیم فصل خواهد بود. بازی‌ها در قائمشهر یک مشکلی دارد، ۱۰ بازیکن مصدوم داریم و اینها تبعات چمن مصنوعی است. اگر خواهان یک تیم بزرگ هستید تا در لیگ رقابت کند، قاعده اولش داشتن زمین طبیعی است. به حدادیان هم گفتم چمن مصنوعی تبعات زیادی دارد و فکر نکند چیزی به سود ما خواهد بود. اینکه در طول فصل این همه آسیب دیده می‌دهیم هدر رفتن سرمایه‌ها است. می‌دانم مسئولان هیئت فوتبال نیت خوبی دارند و قطعا اقداماتی انجام می‌دهند.