سرویس کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه طی شبانه‌روز گذشته سه مورد فوتی در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت شده که نسبت به روز گذشته آن این آمار سه برابر شده است. به گزارش  کُرد پرس،  مهدی محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه، در خصوص آخرین اخبار […]

افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه طی شبانه‌روز گذشته سه مورد فوتی در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت شده که نسبت به روز گذشته آن این آمار سه برابر شده است.

به گزارش  کُرد پرس،  مهدی محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه، در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۳۲ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی افزود: طی شبانه روز گذشته، هشت مورد بیمار مثبت بستری و ۴۸ بیمار مثبت سرپایی شناسایی شده است.

به گفته رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، هم‌اکنون ۱۶۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی ادامه داد: طی شبانه‌روز گذشته سه مورد فوتی از شهرستان‌های کرمانشاه، کنگاور و پاوه در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت شده که نسبت به روز گذشته آن که مواردی از فونی نداشتیم سه برابر شده اشت.

به گفته محمدی، با احتساب این تعداد فوتی، موارد مرگ‌ومیر کرونایی استان به یک‌هزار و ۴۵۲ نفر رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری ۱۴محفل انس با قرآن کریم به مناسبت نیمه شعبان درکرمانشاه