به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی در با اعلام این خبر، اظهار کرد: دو مورد جان باخته شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان‌های اسلام آبادغرب و سنقر و کلیایی هستند. مهدی محمدی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳۳ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی در با اعلام این خبر، اظهار کرد: دو مورد جان باخته شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان‌های اسلام آبادغرب و سنقر و کلیایی هستند.

مهدی محمدی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳۳ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در شبانه روز گذشته ۲۸ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری و ۴۹ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شده اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت ۸ بیمار بستری و ۳۸ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه شناسایی شده‌اند.

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ۹ شهرستان اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، روانسر، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب و سنقر و کلیایی در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند و ۵ شهرستان پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب،کنگاور و هرسین نیز در وضعیت زرد بیماری هستند.

انتهای پیام/ح
 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرغ ارزان می شود؟