ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه که عصر روز گذشته (نهم بهمن) در دور رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال سومین بازی خود را برابر تیم پرواز تبریز با نتیجه ۳ بر ۲ واگذار کرده بود، امشب در یک بازی تماشایی تیم صدرنشین و بدون باخت نیروی زمینی تهران را […]

ایسنا/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه که عصر روز گذشته (نهم بهمن) در دور رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال سومین بازی خود را برابر تیم پرواز تبریز با نتیجه ۳ بر ۲ واگذار کرده بود، امشب در یک بازی تماشایی تیم صدرنشین و بدون باخت نیروی زمینی تهران را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد تا دومین پیروزی خود در این رقابت ها را بدست آورد.

محمود کسعلی سرمربی تیم بعثت کرمانشاه در پایان این دیدار که در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به درخشش بازیکنانش در دیدار برابر حریف مقتدر تهرانی، اظهار کرد: باتوجه به اینکه تیم نیروی زمینی در این رقابت‌ها تاکنون هیچ باختی نداشته، می دانستیم برابر تیمی توانمند قرار می گیریم و با در نظر گرفتن این موضوع پیش از بازی به آنالیز کامل این تیم پرداختیم.

وی افزود: تلاش کردیم تا با استفاده از سرویس های موجی برای بازیکنان حریف ایجاد مشکل کنیم که موفق هم شدیم.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه تصریح کرد: بازیکنان ما در دریافت سرویس ها و دفاع کناری بدون نقص و بسیارخوب ظاهر شدند و راه حمله را بر حریف بستند و با نمایشی زیبا توانستند بر حریف غلبه کنند.

کسعلی به شکست دیروز تیمش برابر پرواز تبریز هم اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل شکستی که برابر این تیم داشتیم، مصدومیت یکی از بازیکنان اصلی بود که در بازی برابر نیروی زمینی یک بازیکن خوب را توانستیم جایگزینش کنیم.

وی یادآورشد: البته باتوجه به اینکه تیم ما تیمی کاملا جوان و با میانگین سنی ۲۱ سال است که تا پیش از این رقابت ها تجربه حضور در هیچ میدان رسمی را نداشتند، هنوز اشتباهات فردی زیادی داریم، اما شاهدیم که بازی به بازی درحال بهتر شدن هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
راهکارهایی برای ساماندهی فاضلاب شهر پاوه

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه تاکید کرد: در دو بازی قبلی هم که نتیجه را واگذار کردیم نتیجه بسیار نزدیک بود و با فاصله کمی از حریفان باختیم.

وی با بیان اینکه امیدوار به صعود تیمش به دور بعدی رقابت هاست، اظهار کرد: در حال حاضر هیچ تیم بدون باختی را در جدول نداریم و تا روز آخر نمی توان گفت کدام تیم ها به مرحله بعد صعود می کنند.

در دیگر دیدارهای رفت مرحله مقدماتی گروه اول رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال به میزبانی شهر کرمانشاه از ساعت ۱۴:۳۰ دو دیدار برگزار شد که در سالن شهید بهشتی تیم های شهرداری محمدیار ارومیه و انقلاب قم به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به نفع حریف قمی به پایان رسید. دیدار دیگر هم بین تیم های پرواز تبریز و فود فود مشهد در سالن هادیان بود که در این دیدار هم تیم مشهدی با نتیجه ۳ بر صفر از سد حریف خود گذشت.

از ساعت ۱۷ عصر هم همزمان با بازی تیم بعثت کرمانشاه و نیروی زمینی تهران، دو تیم همشهری قزوین جوان و سپهر قزوین در سالن هادیان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به نفع سپهر قزوین تمام شد.

انتهای پیام