امام جمعه کرمانشاه: دشمنی استکبار جهانی با ایران به اصل اسلام بر می‌گردد که به واسطه جمهور اسلامی بیشتر از گذشته در جهان ظهور و بروز پیدا کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه با […]

امام جمعه کرمانشاه: دشمنی استکبار جهانی با ایران به اصل اسلام بر می‌گردد که به واسطه جمهور اسلامی بیشتر از گذشته در جهان ظهور و بروز پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دردشمنان با اصل اسلام مشکل دارند خطبه‌های نماز جمعه با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مشکل اصلی استکبار جهانی را مکتب اسلام دانست که امام راحل (ره) آن را دوباره در دنیا مطرح کرد.

وی افزود: کسی منکر مشکلات کنونی کشور نیست که باید نسبت به برطرف شدن آن‌ها تلاش شود، اما باید به این موضوع هم توجه کنیم که جمهوری اسلامی به یک دنیا می‌ارزد و امروز در همه جا طنین انداخته است.

آیت الله علما با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) خاطرنشان کرد: از برکات این روز، بزرگداشت مقام مادر است، زیرا مادر‌ها بر گردن همه نسل‌ها حق دارند و دامن مادران عزیز در ایران اسلامی شهدای دفاع مقدس را تربیت کرده است.

امام جمعه کرمانشاه یکی از برکات اسلام را شهدا دانست و گفت: شهدا عامل قدرت ایران اسلامی هستند که امروز در برابر آمریکای ابرقدرت با قدرت تمام حرف برای گفتن داریم.

وی حاکمیت ارزش‌های اسلامی را سبب تعالی کشور دانست و افزود: حکومت ولایت فقیه، حکومت یک کارشناس امور دینی است و برهمین اساس این حکومت بر مبنای ارزش‌های اسلامی، استقلال و آزادگی خود را در بین همه کشور‌ها حفظ کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای کرمانشاه و کنگاور در وضعیت هشدار