با حضور به موقع پلیس، ۵ نفر از عوامل درگیری با نیرو‌های اجرائیات شهرداری در کرمانشاه دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری در حوالی میدان آزادی کرمانشاه، تیمی از ماموران کلانتری ۲۲ بهمن […]

با حضور به موقع پلیس، ۵ نفر از عوامل درگیری با نیرو‌های اجرائیات شهرداری در کرمانشاه دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰دستگیری عوامل درگیری با مأموران اجراییات شهرداری در کرمانشاه مبنی بر وقوع یک مورد درگیری در حوالی میدان آزادی کرمانشاه، تیمی از ماموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل حاضر شدند.

سرهنگ دلیری افزود: پس از حضور ماموران یکی از ماموران اجرائیات شهرداری به آن‌ها مراجعه و اعلام کرد هنگام جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر ۵ نفر از اراذل و اوباش با آن‌ها درگیر و سپس به داخل یک قلیانسرا متواری شده اند.

وی خاطرنشان کرد: با دریافت این اطلاعات ماموران موفق به شناسایی قلیانسرای مذکور شدند و در عملیاتی غافلگیرانه هر ۵ عامل درگیری را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با اشاره به توقیف ۳ دستگاه خودروی متعلق به اراذل و اوباش گفت: قلیان سرای محل اختفای این افراد نیز پلمپ و ۲۰ عدد قلیان هم جمع آوری شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سال 99 مرغ ، تخم مرغ ، گوشت و شیر به وفور تامین شد