خبرنگار با سابقه انگلیسی اعلام کرده است علیرضا جهانبخش بازیکن تیم برایتون علاقه‌ای به بازگشت به لیگ هلند و یا حضور در چمپیونشیپ انگلیس ندارد. علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون بر خلاف آنچه که انتظار می‌رفت این فصل هم فرصت زیادی برای بازی در این تیم پیدا نکرد. گفته می‌شود جهانبخش پیشنهاداتی از […]

خبرنگار با سابقه انگلیسی اعلام کرده است علیرضا جهانبخش بازیکن تیم برایتون علاقه‌ای به بازگشت به لیگ هلند و یا حضور در چمپیونشیپ انگلیس ندارد.

علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون بر خلاف آنچه که انتظار می‌رفت این فصل هم فرصت زیادی برای بازی در این تیم پیدا نکرد. گفته می‌شود جهانبخش پیشنهاداتی از لیگ اریدیویسه هلند و تیم آژاکس دارد و پیش بینی رسانه‌ها بر این بود که وی به صورت قرضی و حتی قطعی برایتون را در نقل و انتقالات زمستانی ترک کند.

حتی صحبت از انتقال قرضی جهانبخش به تیم‌های دسته یک انگلیس هم به میان آمده ولی «اندی نیلور» خبرنگار با سابقه انگلیسی که عمدتاً اخبار تیم برایتون را پوشش می‌دهد، این خبرها را رد کرد.

نیلور اعلام کرد:

انتقال قرضی علیرضا جهانبخش پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خیلی بعید است. وینگر ایرانی تمایلی به بازگشت به هلند و یا حضور در چمپیونشیپ انگلیس ندارد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام غربالگری سرطان در کرمانشاه