نویدکیا: شهرخودرو در یک سوم هجومی بسیار خوب کار می‌کند/ رسول نویدکیا تنها مصدوم ما است
نویدکیا: شهرخودرو در یک سوم هجومی بسیار خوب کار می‌کند/ رسول نویدکیا تنها مصدوم ما است
  • فرنیوز 1
  • 11 بهمن 1399
  • ۰

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با شهرخودرو در لیگ برتر اظهار داشت: در گذشت مهرداد میناوند را به خانواده وی تسلیت می‌گویم و برای علی انصاریان و افرادی که به این بیماری خطرناک دچار می‌شوند آرزوی سلامتی می‌کنم و می‌خواهم مردم نکات را رعایت کنند.

به گزارش فرتاک نیوز، سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در فوتبال ایران و با شرایطی که هوادار در استادیوم نیست، بازی آسانی نیست و همه تیم‌ها با تمرکز بالا کار می‌کنند و می‌خواهند امتیاز بگیرند، ما هم همینطور با تمرکز کار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: شهرخودرو تیم بسیار خوبی است و در یک سوم هجومی بسیار خوب کار می‌کنند، بازی‌های که آنالیز کردیم، مقداری بدشانسی آوردند وگرنه نتایج بهتری می‌توانستند کسب کنند حتی در بازی‌هایی که واگذار کردند، موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردند.

نویدکیا خاطرنشان کرد: می‌دانیم بازی سختی داریم و باید خیلی مراقب باشیم، اگر اشتباه کنیم شهرخودرو به خوبی استفاده می‌کند؛ شهرخودرو بازیکنان خوب و جوانی دارد که در مسائل هجومی و ضدحملات خوب هستند، باید مراقب باشیم که به مشکل نخوریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: شرایط خوبی داریم، رضا دهقان به تیم اضافه شده و تمرینات گروهی را شروع کرده است و شرایط در حال بهبودی است؛ رسول نویدکیا تنها مصدوم ما است و سایر بازیکنان سرحال و آماده هستند.

وی در ادامه بیان داشت: گروهی از همکاران داریم که همه بازی‌های لیگ را در همه هفته‌ها آنالیز می‌کنیم، نقاط قوت و مسائل هجومی و دفاعی تیم‌ها را آنالیز می‌کنیم و سعی می‌کنیم از اتفاقات فوتبال مراقبت کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حاتمی: کاری کردند من و سید جلال بازی کنیم/ پرسپولیس از تک موقعیت‌اش استفاده کرد

نویدکیا ادامه داد:برای همه تیم‌ها و بازیکنان این کار را انجام می‌دهیم البته نمی‌شود همه تمرکز را روی یک بازیکن گذاشت اما باید نقاط قوت را با دقت بیشتری انجام دهیم و از نقاط ضعف استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به این‌که امیدوارم بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم، گفت: شهرخودرو خوب بازی می‌کند و برای خوب است، سعی می‌کنند از عقب بازی‌سازی کنند و برای ما که می‌خواهم چنین بازی انجام دهیم، خوب است؛ فکر می‌کنم بازی خوبی شود و هر ۲ تیم شانس دارند امتیازات کامل را از بازی بگیرند.

وی در صحبت با هواداران گفت: قبل از بازی پیکان هواداران تیم را از هتل همراهی کردند، هواداران را دوست دارم اما کرونا وجود دارد که می‌تواند اتفاقات ناگواری می‌افتد، هیچ چیزی ارزش این را ندارد که کسی مریض شود.

نویدکیا خاطرنشان افزود: موتورسواران جلوی اتوبوس بودند و چند نفر زمین خوردند، اگر اتفاقی برای کسی بیفتد یک عمر پشیمانی به همراه دارد؛ همچنین مسیری که باید ۲۰ دقیقه برویم را ۵۵ دقیقه رفتیم که برای تیم حس خوبی نداشت که دیر به استادیوم برسیم، بازیکنان نیز دچار استرس می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال تصریح کرد: می‌دانم هواداران چه حسی نسبت به تیم خود دارند اما خواهش می‌کنم اگر تیمشان را دوست دارند، به دلایلی که گفتم، رعایت کنند و از خانه انرژی خود را برای ما بفرستند و ما سعی می‌کنیم با تمام وجود بازی کنیم تا خوشحال شوند.

 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط