به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در نشست اعلام برنامه‌های دهه فجر که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، شعار محوری ایام‌الله دهه فجر امسال را،«انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» اعلام کرد و با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی […]

 به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در نشست اعلام برنامه‌های دهه فجر که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، شعار محوری ایام‌الله دهه فجر امسال را،«انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» اعلام کرد و با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: با گذشت ۴٢ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد رشد انقلاب اسلامی و اقتدار ملی هستیم.

وی با بیان اینکه این روزها یادآور پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: در بهمن‌ماه سال ۵٧ و زمانی که امام خمینی (ره) درحال بازگشت به کشور بودند، اضطراب و استرسی حاکم بر مردم بود، اما معمار کبیر انقلاب با آرامشی الهی به کشور بازگشتند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: علی‌رغم تمامی توطئه‌های دشمنان برای خاموش کردن نور انقلاب اسلامی، اما با تدابیر امام راحل و رهبری معظم انقلاب، این توطئه‌ها خنثی و انقلاب اسلامی با قدرت درحال پیشروی است.

سروری، حضور حماسی مردم را عامل وقوع ٢٢ بهمن‌ماه دانست و با گرامی‌داشت یاد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: دوسال پیش و بنابر پیشنهاد حاج قاسم سلیمانی، قرار بود ایشان سخنران ویژه مراسم ٢٢ بهمن در کرمانشاه باشند اما میسر نشد.

این مسؤل، ١٢ بهمن ماه را آغاز برنامه های دهه فجر اعلام کرد و در این خصوص، اضافه کرد: اولین برنامه فردا رأس ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح با ادای احترام مسؤلین و مردم به شهدای گرانقدر در سراسر استان آغاز خواهد شد.

رژه موتوری نیروهای مسلح از میدان امام خمینی (ره) تا میدان شهدا، برنامه دیگری است که سروری به آن اشاره کرد و زمان آن‌را، فردا رأس ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح اعلام کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب کرمانشاه آغازشد

وی ادامه داد: همچنین زنگ پیروزی انقلاب اسلامی فردا در مدارس سراسر استان به صدا درخواهد آمد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تمامی برنامه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد، از تشکیل ٢۴ کمیته جهت برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان خبر داد و گفت: ستادهای در این کمیته‌ها تشکیل شده است و ان‌شاء‌الله امسال در تمامی نقاط استان حتی روستاها برنامه خواهیم داشت.

وی در ادامه از اجرای بیش از ٨ هزار برنامه در سطح استان خبر داد و افزود: ١۵ بهمن‌ماه مصادف است با ولادت حضرت زهراا (س) و ولادت امام خمینی (ره) که در این روز برنامه‌های ویژه‌ای از سوی کمیته مربوط اجرا خواهد شد.

آذین‌بندی تمامی شهرهای استان و گلباران مزار شهدا توسط بالگرد در روز ١۶ بهمن ماه برنامه های دیگری بود که از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به آن اشاره شد.

سروری، اجرای رزمایش بیت‌المقدس توسط سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، مسابقات ورزشی، برنامه ویژه عشایری روستایی را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان کرمانشاه اعلام و تأکید کرد: اجرای برنامه‌های امسال بصورت مسجد محوری و محله محوری خواهد بود.

وی در ادامه به نقش کرمانشاه در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرمین شریف نیز اشاره کرد و گفت: در شب ٢٢ بهمن‌ماه علاوه بر بانگ الله اکبر، در سراسر استان نورافشانی خواهیم داشت که در شهر کرمانشاه در سه نقطه شامل پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر توسط سپاه و ارتش صورت می‌گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، تبیین برنامه گام دوم انقلاب را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان اعلام کرد و با بیان اینکه باوجود تحریم‌های شدید اما کشور درحال پیشرفت است، گفت: الگوسازی از شخصیت والای شهید حاج قاسم سلیمانی یکی دیگر از برنامه‌های ما در استان خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سلطانی فر: کرونا آمار ازدواج جوانان را افزایش داد/ افتخاردولت ساختن 140 «خانه جوان» است

سروری در پایان با بیان اینکه مراسم تجلیل از پیشکسوتان انقلاب اسلامی نیز امسال در استان برگزار خواهد شد، تاکید کرد: ان‌شاء‌الله امسال تمامی مسؤلین با اقتدار کامل پای اجرای برنامه‌های دهه فجر باشند.

براساس این گزارش، در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شعار محوری دهه فجر و عناوین روزهای این دهه از سوی  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اعلام شد.

شعار محوری ایام‌الله دهه فجر ۹۹ در سراسر کشور: انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار

۱۲ بهمن، مصادف با بازگشت امام خمینی (ره) به کشور، عنوان روز: انقلاب اسلامی، امام خمینی، عبد صالح خدا، احیاگر اسلام ناب محمدی

۱۳ بهمن، عنوان روز: انقلاب اسلامی، عدالت اجتماعی، اقتصاد مقاومتی، جهش تولید

۱۴ بهمن، مصادف با روز فناوری فضایی، عنوان روز: انقلاب اسلامی، جوانان ایرانی، امید و خودباوری، پیشرفت علمی

۱۵ بهمن مصادف با ولادت حضرت زهرا (س)، روز زن و ولادت امام خمینی (ره)، عنوان روز: انقلاب اسلامی، سیره فاطمی، منزلت زن، سبک زندگی ایرانی- اسلامی

۱۶ بهمن؛ عنوان روز: انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی، کرامت انسانی، ایثار و شهادت طلبی

۱۷ بهمن، عنوان روز: انقلاب اسلامی، قرآن و معنویت، وحدت اسلامی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی

۱۸ بهمن؛ عنوان روز: انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب، امت ولایی، تمدن نوین اسلامی

۱۹ بهمن مصادف با روز نیروی هوایی، عنوان روز: انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح جهادی، اقتدار و صلابت، امنیت پایدار

۲۰ بهمن، عنوان روز: انقلاب اسلامی، بسیج فداکار، خدمت مؤمنانه، مدافعان سلامت

۲۱ بهمن، عنوان روز: انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، جبهه مقاومت، استکبارستیزی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گوجه سبز نوبرانه‌ کرمانشاه به بازار آمد/ کیلویی 350 هزارتومان

۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان روز: انقلاب اسلامی، یوم الله ۲۲ بهمن، عید بزرگ اسلامی، سرآغاز حکومت

انتهای پیام/پ