محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص میزان بارش‌های طی ۲۴ ساعت گذشته استان، اظهار داشت: در شهرستان کرمانشاه ۱۱ میلی‌متر بارش داشتیم. وی بیشترین بارش‌ها را مربوط به شهرستان پاوه با ۲۸میلی‌متر اعلام کرد و افزود: میزان بارش‌ها در شهرستان‌های گیلانغرب به میزان ۲۰ میلی‌متر، روانسر ۱۹ میلی‌متر، ثلاث […]

محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص میزان بارش‌های طی ۲۴ ساعت گذشته استان، اظهار داشت: در شهرستان کرمانشاه ۱۱ میلی‌متر بارش داشتیم.

وی بیشترین بارش‌ها را مربوط به شهرستان پاوه با ۲۸میلی‌متر اعلام کرد و افزود: میزان بارش‌ها در شهرستان‌های گیلانغرب به میزان ۲۰ میلی‌متر، روانسر ۱۹ میلی‌متر، ثلاث باباجانی ۱۹ میلی‌متر و سرپل‌ذهاب و قصرشیرین هم ۱۸ میلی‌متر گزارش شده است.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه در ادامه اشاره‌ای نیز به میزان بارش برف در استان داشت و گفت: میزان بارش برف در گواور پنج سانتی‌متر، هلشی ۲ سانتی‌متر، ماهیدشت و روانسر هم یک سانتی‌متر ثبت شده است.

وی در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اضافه کرد: با خروج سامانه بارشی از جو منطقه کاهش دمای شبانه وزش باد و تشکیل مه صبحگاهی در برخی نقاط مهمترین پدیده‌های جوی طی ۲۴ ساعت آینده در سطح استان خواهد بود.

خسروی خاطرنشان کردبه دنبال این شرایط از بعدازظهر فردا یکشنبه تا روز جهارشنبه در حالی که بارشی در سطح استان نخواهیم داشت دمای روزانه هوا به تدریج افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انهدام یک باند بزرگ کلاهبرداری در کرمانشاه/ این پرونده 120شاکی دارد