آتش پاد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص جزییات این خبر، اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه امروز پس از اعلام مرکز فوریت‌ها مبنی بر آتش سوزی یک واحد مسکونی در میدان مرکزی شهر کرمانشاه، نیروهای آتش نشانی از یازده ایستگاه به محل اعزام شدند. وی با بیان اینکه تعداد ۴۰ […]

آتش پاد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص جزییات این خبر، اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه امروز پس از اعلام مرکز فوریت‌ها مبنی بر آتش سوزی یک واحد مسکونی در میدان مرکزی شهر کرمانشاه، نیروهای آتش نشانی از یازده ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تعداد ۴۰ نفر از عوامل آتش نشانی در این عملیات حضور داشتند، افزود: دو نفر از همکاران آتش نشانی و یک شهروند در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: متأسفانه از این واحد مسکونی به عنوان کارگاه رنگ آمیزی استفاده می‌شد که شاید علت آتش سوزی مربوط به این موضوع باشد که البته هنوز علت اصلی مشخص نیست.

رضایی در پایان گفت: با تلاش همکاران در آتش نشانی شهرداری کرمانشاه این آتش سوزی در ظرف یک ساعت و ده دقیقه مهار شد و هم اکنون در شرایط عادی قرار گرفته‌ایم.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تنها برای ۴ روز ذخیره خون در استان کرمانشاه داریم