فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از بازگشایی ۲۳۶ راه روستایی به دنبال بارش‌های شبانه روز گذشته خبرداد و اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته در ۳۹ محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، بارش برف و باران داشته‌ایم و هم اکنون تمامی محور‌های مواصلاتی استان باز است و مشکلی در تردد خودرو‌ها وجود ندارد. وی […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از بازگشایی ۲۳۶ راه روستایی به دنبال بارش‌های شبانه روز گذشته خبرداد و اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته در ۳۹ محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، بارش برف و باران داشته‌ایم و هم اکنون تمامی محور‌های مواصلاتی استان باز است و مشکلی در تردد خودرو‌ها وجود ندارد.

وی عنوان کرد: در این مدت ۲۳۷ نیروی راهداری در راهدارخانه های سطح استان درگیر برف روبی بودند و با در اختیار داشتن ۱۸۳ دستگاه ماشین آلات ۹۸۰ کیلومتر باند از جاده‌های استان را برف روبی کرده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته بیش از هزار تن شن و نمک در محور‌های مواصلاتی استان استفاده شده و به ۱۱ خودرو در برف مانده نیز امدادرسانی شده است.

کرمی افزود: هموطنان می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در جریان آخرین وضعیت راه‌های استان قرار بگیرند.

انتهای پیام/۸۳۲/ی

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیروزی بزرگ آلومینیوم مقابل تراکتور