معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: برای شب عید امسال ۷۵۰ تن سیب و پرتقال در نظر گرفته شده است. احسان باقرخانی اظهار کرد: برای تامین میوه شب عید امسال مردم استان ۵۰۰ تن پرتقال و ۲۵۰ تن سیب در نظر گرفته شده که هم اکنون در مرحله […]

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: برای شب عید امسال ۷۵۰ تن سیب و پرتقال در نظر گرفته شده است.

احسان باقرخانی اظهار کرد: برای تامین میوه شب عید امسال مردم استان ۵۰۰ تن پرتقال و ۲۵۰ تن سیب در نظر گرفته شده که هم اکنون در مرحله انتخاب مباشر است.

وی ادامه داد: پس از تعیین مباشر، کار خرید میوه و ورود آن به استان در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمانشاه یادآور شد: مانند هر سال کیفیت میوه شب عید مهمترین اولویت ما است و تلاش می‌کنیم میوه با بهترین کیفیت را برای شب عید مردم تامین کنیم.

باقرخانی تاکید کرد: سهمیه میوه‌ای که برای امسال استان در نظر گرفته شده جوابگوی نیاز تنظیم بازار شب عید خواهد بود.  

وی با بیان اینکه سال قبل هزار تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب خریداری شده بود، اظهار کرد: به دلیل شرایط کرونا توزیع میوه شب عید سال گذشته با سختی‌هایی همراه بود، اما توانستیم با همکاری بخش‌های مختلف خصوصا اتاق اصناف توزیع میوه را به بهترین شکل مدیریت کرده و حداقل ضایعات یعنی ۲.۸ درصد را داشته باشیم./ایسنا

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اختصاصی؛مذاکره باشگاه پرسپولیس با مجید حسینی تکذیب شد