ایسنا/کرمانشاه کرمانشاه امسال هم میزبان جشنواره فیلم فجر می‌شود. بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: شروع اکران فیلم های جشنواره از ۱۵ بهمن ماه خواهد بود. وی افزود: اکران فیلم های جشنواره به مدت هشت روز و تا ۲۲ بهمن ماه […]

ایسنا/کرمانشاه کرمانشاه امسال هم میزبان جشنواره فیلم فجر می‌شود.

بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: شروع اکران فیلم های جشنواره از ۱۵ بهمن ماه خواهد بود.

وی افزود: اکران فیلم های جشنواره به مدت هشت روز و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه فیلم های این دوره جشنواره در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه اکران خواهند شد.

فاضلی خاطرنشان کرد: در این دوره جشنواره با توجه به توافق صورت گرفته ۱۶ فیلم جشنواره در استان برای علاقمندان اکران خواهد شد.

فاضلی به شرایط کرونایی موجود هم اشاره کرد و افزود: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، امسال در برگزاری این دوره جشنواره فیلم فجر محدودیت هایی اعمال خواهد شد.

وی در خصوص نحوه بلیت فروشی فیلم های جشنواره گفت: بلیت فروشی بصورت آنلاین است و با توجه به محدودیت فضا تعداد بلیت های عرضه شده برای هر فیلم محدود خواهد بود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش قیمت خودرو در بهار قطعی شد