نایب رئیس هیات کاراته استان از حضور سه تیم بانوان کاراته کای کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صفایی گفت: در رقابت‌های سوپر لیگ در رده سنی بزرگسالان دو تیم و در رقابت‌های لیگ برتر در رده سنی جوانان نیز یک تیم از […]

نایب رئیس هیات کاراته استان از حضور سه تیم بانوان کاراته کای کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صفایی گفت: در رقابت‌های سوپر لیگ در رده سنی بزرگسالان دو تیم و در رقابت‌های بانوان کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ کاراته حضور می‌یابندلیگ برتر در رده سنی جوانان نیز یک تیم از استان کرمانشاه در این مسابقات شرکت می‌کنند.

وی افزود: در این رقابت‌ها ۸۰ نفر از کاراته کا‌های کرمانشاهی در رشته‌های کمیته، کاتای انفرادی و کاتای تیمی به مصاف رقیبان خود می‌روند.

نایب رییس هیات کاراته استان با بیان اینکه این رقابت‌ها اوایل اسفند ما سال جاری برگزار می‌شود، گفت: با اعزام تیم بومی به این رقابت‌ها قصد داریم بازیکنان برتر در لیگ شناخته شوند تا بتوانند جواز حضور در تیم ملی را کسب کنند.

صفایی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های سوپر لیگ دو تیم کرمانشاه با حمایت بخش خصوصی حاضر می‌شوند و تیم شرکت کننده در لیگ برتر نیز از سوی هیات کاراته استان در این مسابقات حاضر خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فرماندار پاوه: پیگیر مصوبه ساماندهی کولبران هستیم