نایب رئیس هیات کاراته استان از حضور سه تیم بانوان کاراته کای کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صفایی گفت: در رقابت‌های سوپر لیگ در رده سنی بزرگسالان دو تیم و در رقابت‌های لیگ برتر در رده سنی جوانان نیز یک تیم از […]

نایب رئیس هیات کاراته استان از حضور سه تیم بانوان کاراته کای کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ برتر و سوپر لیگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، صفایی گفت: در رقابت‌های سوپر لیگ در رده سنی بزرگسالان دو تیم و در رقابت‌های بانوان کرمانشاهی در رقابت‌های لیگ کاراته حضور می‌یابندلیگ برتر در رده سنی جوانان نیز یک تیم از استان کرمانشاه در این مسابقات شرکت می‌کنند.

وی افزود: در این رقابت‌ها ۸۰ نفر از کاراته کا‌های کرمانشاهی در رشته‌های کمیته، کاتای انفرادی و کاتای تیمی به مصاف رقیبان خود می‌روند.

نایب رییس هیات کاراته استان با بیان اینکه این رقابت‌ها اوایل اسفند ما سال جاری برگزار می‌شود، گفت: با اعزام تیم بومی به این رقابت‌ها قصد داریم بازیکنان برتر در لیگ شناخته شوند تا بتوانند جواز حضور در تیم ملی را کسب کنند.

صفایی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های سوپر لیگ دو تیم کرمانشاه با حمایت بخش خصوصی حاضر می‌شوند و تیم شرکت کننده در لیگ برتر نیز از سوی هیات کاراته استان در این مسابقات حاضر خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
1000 شغل در پارک علم و فناوری کرمانشاه ایجاد می‌شود