آخرین اخبار

اکران فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در سینما‌های کرمانشاه

بهمن ۱۲, ۱۳۹۹

فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ لغایت ۲۲ بهمن با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان گفت: امسال بر خلاف سال‌های گذشته همه ۱۶ اکران فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در سینما‌های کرمانشاهفیلم بخش سودای سیمرغ در سینما‌های کرمانشاه اکران می‌شود.

کنجوی با بیان اینکه در این دوره نمایش فیلم‌ها هر روز در سانس‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸ خواهد بود، افزود: امسال فیلم‌های ابلق، بی همه چیز، تک تیرانداز، تی تی، خط فرضی، رمانتیسم عماد و طوبا، روزی روزگاری آبادان، روشن، زالاوا، ستاره بازی، شیشلیک، گیج گاه، یدو، مامان، مصلحت و منصور اکران مردمی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به بیماری کرونا امسال افتتاحیه‌ای برای جشنواره در استان تدارک دیده نشده و اختتامیه کشوری آن نیز در تهران برگزار می‌شود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان از رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در جشنواره سی و نهم خبر داد و گفت: دو سینما‌ی شهر کرمانشاه با ظرفیت ۳۰ درصدی میزبان همشهریان خواهند بود.

کنجوری افزود: همچنین قبل و بعد از هرسانس، کل سالن ضدعفونی می‌شود و همشهریان می‌توانند با خاطر آسوده به تماشای فیلمهای جشنواره بنشینند.

وی با بیان اینکه در این دوره بلیت فروشی از طریق سامانه‌های اینترنتی انجام می‌شود، اظهار داشت: نرخ بلیت جشنواره امسال در استان کرمانشاه بیست هزار تومان تعیین شده است.

کنجوری با بیان اینکه هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه ۴ بلیت برای هر فیلم را دارد، خاطرنشان کرد: پس از خرید بلیت، پیامکی برای خریداران ارسال می‌شود که افراد با ارائه آن به سینما، می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اشکان امشب استقلالی می‌شود؟

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان گفت: امسال بلیتی بصورت حضوری فروخته نخواهد شد و علاقمندان می‌بایست جهت تهیه بلیت به سایت www.gisheh۷.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×