فریبرز کرمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف در ۲۴ محور و بارش باران در ۱۵ محور مواصلاتی در استان کرمانشاه اظهار کرد: بارش برف در محورهای اسلام آبادغرب-دالاهو، اسلام آبادغرب-گیلانغرب، بیستون-سنقر و کلیایی، پاوه-روانسر، پاوه-نوسود-نودشه، جوانرود-ثلاث باباجانی، روانسر-جوانرود، روانسر-کامیاران و سرپل ذهاب-دالاهو دیده شده است. وی با اشاره […]

فریبرز کرمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف در ۲۴ محور و بارش باران در ۱۵ محور مواصلاتی در استان کرمانشاه اظهار کرد: بارش برف در محورهای اسلام آبادغرب-دالاهو، اسلام آبادغرب-گیلانغرب، بیستون-سنقر و کلیایی، پاوه-روانسر، پاوه-نوسود-نودشه، جوانرود-ثلاث باباجانی، روانسر-جوانرود، روانسر-کامیاران و سرپل ذهاب-دالاهو دیده شده است.

وی با اشاره به بارش برف در محورهای مواصلاتی دیگر افزود: محورهای سنقر و کلیایی-اسدآباد، سنقر و کلیایی-قروه، سه راهی نهاوند-نهاوند، صحنه-کنگاور، کرمانشاه-اسلام آبادغرب، کرمانشاه-بیستون، کرمانشاه-روانسر، کرمانشاه-کامیاران، کرمانشاه-کوزران، کنگاور-اسدآباد، صحنه-سنقر و کلیایی، سه راهی باینگان-باینگان، میانراهان-قلعه شاخانی، ثلاث باباجانی-شیخ صله و هرسین-نور آباد نیز شاهد بارش برف بوده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: هم اکنون محورهای روانسر-جوانرود، حمیل-پل سیمره، اسلام آباد-کرند، روانسر-پاوه، کرمانشاه-اسلام آباد دارای مه گرفتگی هستند.

برف‌روبی ۹۸۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی کرمانشاه

کرمی با بیان اینکه ۲۳۷ نیروی راهداری در راهدارخانه‌ها به صورت آماده‌باش مستقر و درگیری برف‌روبی بوده‌اند، بیان کرد: مجموع ماشین آلات درگیر ۱۸۳ دستگاه بوده و ۹۸۰ کیلومتر باند تاکنون برف‌روبی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: ۱۰۹۰ تن شن و نمک در برف‌روبی ۲۴ ساعت گذشته مصرف و به ۱۱ خودرو کمک رسانی شده شده است.

وی ادامه داد: طی بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۶ راه روستایی مسدود شده که پس از آن ۱۶۲ مورد راه روستایی بازگشایی شدند، هم اکنون ۷۴ راه روستایی در حال بازگشایی است.

گفتنی است که شهروندان می‌توانند آخرین وضعیت راه‌های استان را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه دریافت نمایند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازار کم رونق پوشاک کرمانشاه و دل ناخوش خریداران/کرمانشاهخیاط ماهر کم دارد!/تولید به یک چهارم رسیده است