با توجه به شیوع کرونا، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در استان کرمانشاه به صورت خودوریی و موتوری برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در نشست خبری که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، گفت: در دهه فجر اقتدار دینی و مردم سالاری ما به […]

با توجه به شیوع کرونا، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در استان کرمانشاه به صورت خودوریی و موتوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در نشست خبری که به مناسبت دهه راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه خودرویی و موتوری برگزار می‌شودمبارک فجر برگزار شد، گفت: در دهه فجر اقتدار دینی و مردم سالاری ما به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر نشست.

عباس سروری افزود: امروز علی رغم توطئه‌های شوم دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌بینیم که رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای و هوشیاری مردم باعث شده تمامی این توطئه‌ها خنثی شود.

وی شعار چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را «انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» اعلام کرد و گفت: امسال تمامی برنامه‌های دهه فجر تابع مصوبات ستاد کرونای استان است و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در اجرای برنامه‌ها به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد.

رژه موتورسواران از میدان فرودگاه تا مزار شهدا، غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب، آزادی زندانیان، ویژه برنامه‌های ولادت حضرت زهرا (س) از سوی کمیته بانوان و بسیج، برگزاری مسابقه‌های فرهنگی و ورزشی، توزیع کمک‌های مومنانه و برگزاری رزمایش بیت المقدس از سوی سپاه نبی اکرم (ص) از مهمترین برنامه‌های ایام الله دهه فجر در کرمانشاه است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ضرورت اعطای تسهیلات حمایتی کم بهره به مرزنشینان