جهانبخش حیدری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود یک صد و شش هزار و ۷۵ نسخه کتاب در شهرستان اسلام آبادغرب اظهار کرد: این کتاب‌ها در هشت باب کتابخانه عمومی شهری، روستایی و مشارکتی با مدیریت ۱۵ کتابدار موجود است. وی با اشاره به عضویت فعال ۶ هزار و ۲۶۸ […]

جهانبخش حیدری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود یک صد و شش هزار و ۷۵ نسخه کتاب در شهرستان اسلام آبادغرب اظهار کرد: این کتاب‌ها در هشت باب کتابخانه عمومی شهری، روستایی و مشارکتی با مدیریت ۱۵ کتابدار موجود است.

وی با اشاره به عضویت فعال ۶ هزار و ۲۶۸ نفر خانم و آقا در کتابخانه‌های شهرستان اسلام آبادغرب، افزود: لازم است که سایر شهروندان موضوع کتابخوانی را جز برنامه‌های روزانه خود قرار داده و در راستای افزایش سرانه مطالعه به طور ویژه نسل آینده را به کتابخوانی تشویق کنند.

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب عنوان کرد: ۲ هزار و ۱۰۰ نفر از کتاب‌خوانان این شهرستان در جشنواره ملی کتاب خوان رضوی حضور داشته‌اند.

حیدری افزود: با تغییر وضعیت کرونا در شهرستان اسلام آبادغرب فعالیت کتابخانه‌های عمومی از مجازی به حضوری تغییر یافته است.

گفتنی است که یکی از خیابان‌های شهر، توسط شهرداری اسلام آبادغرب خیابان کتاب نامگذاری و در همین راستا ۲ هزار جلد کتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به کتابخانه‌های شهرستان اسلام آبادغرب اهدا شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کلاهبرداری از ۱۹ متقاضی خرید قسطی خودرو در کرمانشاه/ متهمدستگیر شد