آخرین اخبار

پویش نذر کتاب برای کتابخانه‌های زندان‌های کرمانشاه راه اندازی شد

بهمن ۱۲, ۱۳۹۹

حمید رضا پوریانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از اعلام نیاز از سوی زندانیان به کتاب‌های به روز در کتابخانه های زندان، این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و متوجه شدیم که کتاب‌های موجود در کتابخانه ها مربوط به سالیان گذشته است و شاید اکثر آنها کتب تخصصی است.

وی افزود: در این راستا پویش نذر کتاب در اداره کل زندان‌های استان کرمانشاه راه اندازی شد که تاکنون مورد استقبال خوب شرکت کنندگان اعم از مردم، نویسندگان و ناشران قرار گرفته است.

مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه تصریح کرد: کتاب‌های مورد نیاز در زمینه دینی، داستانی، رمان، تاریخی و دفاع مقدس است که بسیار مورد توجه زندانیان قرار دارد.

پوریانی بیان کرد: شرکت کنندگان در این پویش می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را به صورت حضوری به زندان دیزل آباد کرمانشاه یا به صورت غیر حضوری با هماهنگی با دفتر مدیریت زندان‌ها درب منزل تحویل مسئولین مربوطه قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه امکان کمک‌های نقدی فراهم شده است، خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۱۳۱۱۳ و شماره حساب ۰۱۰۳۹۶۲۵۵۴۰۰۶ به نام انجمن حمایت از زندانیان واریز کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استقلال بیخیال قاسمی نژاد نمی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×