استاندار کرمانشاه: در حال حاضر ۹ شهرستان استان در وضعیت آبی کرونا و ۵ شهرستان نیز در وضعیت زرد بیماری قرار دارند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در پنجاه و پنجمین جلسه‌ی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: هم اکنون ۹شهرستان اسلام […]

استاندار کرمانشاه: در حال حاضر ۹ شهرستان استان در وضعیت آبی کرونا و ۵ شهرستان نیز در وضعیت زرد بیماری قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در پنجاه و پنجمین جلسه‌ی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا که از ۶۵ درصد استان کرمانشاه در وضعیت آبی کرونا قرار داردطریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: هم اکنون ۹شهرستان اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، روانسر، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب و سنقروکلیایی در وضعیت آبی کرونا (کم خطر) قرار دارند.

وی افزود: همچنین ۵ شهرستان پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب، کنگاور و هرسین نیز در وضعیت رنگ بندی زرد کرونا با خطر متوسط قرار دارند.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: از مردم انتظار داریم با رعایت بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی در مدت زمان باقی مانده تا پایان سال مانع از اعمال محدودیت‌های جدید شوند.

بازوند خاطرنشان کرد: رعایت این شیوه نامه‌ها میتواند به رونق اقتصاد‌ی بازار که متاسفانه در روز‌های اوج کرونا دچار بحران شده بود، بینجامد.

بر اساس آخرین امار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تا کنون هزار و ۴۵۴ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلای به کرونا جان باخته اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روند نزولی کرونا در کرمانشاه/ شمار بیماران ترخیصی از تعدادبستری‌ها پیشی گرفت