۱۱ دستگاه خودرو احتکار شده به ارزش بیش از ۲۳ میلیارد ریال در شهر کرمانشاه کشف شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان پس از کسب اخباری مبنی بر وجود یک پارکینگ محل احتکار خودرو در خیابان فردوسی کرمانشاه رسیدگی به موضوع را […]

۱۱ دستگاه خودرو احتکار شده به ارزش بیش از ۲۳ میلیارد ریال در شهر کرمانشاه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان پس از کشف ۱۱ دستگاه خودروی احتکاری در کرمانشاهکسب اخباری مبنی بر وجود یک پارکینگ محل احتکار خودرو در خیابان فردوسی کرمانشاه رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ جمال سلمانی افزود: ماموران با شناسایی پارکینگ مورد نظر و پس از هماهنگی با مراجع قضائی، همراه با نمایندگان تعزیرات حکومتی و سازمان صمت نسبت به بازرسی از این پارکینگ اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته ۱۱ دستگاه خودروی صفرکیلومتر شامل ۵ دستگاه پژو پارس، ۳ دستگاه دنا، ۲ دستگاه پژو ۲۰۷ و یک دستگاه تیبا کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان ارزش خودرو‌های احتکار شده را ۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم به دستگاه قضایی معرفی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دیدار دیپلماتیک کلانتران مرزی قصرشیرین و سلیمانیه