این دیدار حساس شنبه شب از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های انگلیس در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار شد که در نهایت با صفر بر صفر به پایان رسید. نتیجه‌ای که بیش از همه به سود تیم صدرنشین منچسترسیتی شد. بازی در حالی آغاز شد که منچستر دیدار قبلی خود مقابل شفیلدیونایتد […]

این دیدار حساس شنبه شب از هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های انگلیس در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار شد که در نهایت با صفر بر صفر به پایان رسید. نتیجه‌ای که بیش از همه به سود تیم صدرنشین منچسترسیتی شد.

بازی در حالی آغاز شد که منچستر دیدار قبلی خود مقابل شفیلدیونایتد با شکست مواجه شد تا پس از مدت‌ها با ناکامی مواجه شود و آرسنال هم برابر ساوتهمپتون پیروز شده بود.

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و دو فرصت مناسب گلزنی داشت که به نتیجه ختم نشد و در طرف مقابل میهمان نیز با ضربات «فرناندز» و «مارکوس رشفورد» تا آستانه رسیدن به گل پیش رفت.

در نیمه دوم هم بخت‌های مناسبی روی دروازه‌ها ایجاد شد اما بی‌دقتی مهاجمان و درخشش دروازه‌بانان اجازه نداد تا توپی از خط دروازه‌ها عبور کند.

یونایتد رده دومی با این تساوی به امتیاز ۴۱ رسید و آرسنال هم ۳۱ امتیازی شد.

پیش از این دیدار، منچسترسیتی که در اوج آمادگی است در خانه خود با تک گل «گابریل ژسوس» از سد شفیلدیونایتد عبور کرد تا ۴۴ امتیازی شده و به صدرنشینی خود ادامه دهد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جزئیات آتش سوزی در آشپزخانه یکی از یگان‌های ارتش درکرمانشاه