به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کولانی مدیر کل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت : امسال به استناد ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور ۳۶۱ پرونده تخلف برای متخلفان تنظیم و به مراجع قضایی ارسال شده است. او گفت : بیشترین احکام صادره در این مدت […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کولانی مدیر کل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت : امسال به استناد ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور ۳۶۱ پرونده تخلف برای متخلفان تنظیم و به مراجع قضایی ارسال شده است.

او گفت : بیشترین احکام صادره در این مدت با دو فقره پرونده تصرف در حوزه‌ی جنگل به مساحت ۴ هکتار و ۳۰ فقره پرونده در حوزه مراتع مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

او میزان عرصه محدود، مشخص و ثابت منابع طبیعی از گذشته تاکنون، افزایش جمعیت بدون شغل و ارزش افزوده اراضی منابع طبیعی را از عوامل زمینه ساز تخریب و تصرف بیش از حد عرصه‌های طبیعی عنوان کرد.

کولانی افزود: استان کرمانشاه دارای یک میلیون و ۷۰۰ هزار هکتار عرصه‌ی منابع طبیعی است که از این میزان ۵۲۷ هزار هکتار جنگل و یک میلیون و ۱۹۰ هزار هکتار مرتع است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۱۰۰۰۰ مجرم سابقه دار در کرمانشاه دارای پروفایل ژنتیکیهستند