شویل کرمانشاه / برگ برنده  شبکه  زاگرس در شب های گرم  تابستان
شویل کرمانشاه / برگ برنده  شبکه  زاگرس در شب های گرم  تابستان

سایت مرصاد  نیوز  می نویسد   /  شبکه استانی زاگرس در ماه های اخیر دچار تغییرات و تحولات  محسوسی شده است که جای امیدواریست ،هر چند که می تواند و صد البته جا دارد که بهتر شود. یقینا تولید برنامه های با کیفیت با محتوای مخاطب پسند و مطابق با استانداردهای ملی می تواند به شکوفایی […]

سایت مرصاد  نیوز  می نویسد   /  شبکه استانی زاگرس در ماه های اخیر دچار تغییرات و تحولات  محسوسی شده است که جای امیدواریست ،هر چند که می تواند و صد البته جا دارد که بهتر شود.

یقینا تولید برنامه های با کیفیت با محتوای مخاطب پسند و مطابق با استانداردهای ملی می تواند به شکوفایی و تولد دوباره شبکه استانی زاگرس کمک کند .اگر چه این روزها فضای مجازی و اینترنت تا حد زیادی گوی سبقت را از جعبه جادویی ربوده است اما تلویزیون همچنان جذابیت های خاص خودش را دارد و اگر اندکی با خلاقیت و ایده پردازی همراه باشد می تواند محبوبیت از دست رفته ی خود را بازسازی نماید .

مخاطبان شبکه زاگرس ساعت ۲۱ طی روزهای شنبه تا چهارشنبه شاهد پخش برنامه ای تحت عنوان شویل کرمانشاه(شب های کرمانشاه) هستند ،برنامه ای که شامل بخش های متنوع و جذابیست که با حضور برخی چهره های محبوب هنری  مانند ابراهیم مرادی به جذابیت آن افزوده شده است .

شویل کرماشان در تلاش است تا با ایجاد روحی تازه در فضای ارتباطی میان مخاطب و تلویزیون ،کام همگان را شیرین کند.

شویل کرماشان به تهیه کنندگی سرکار خانم پروین  خدرویسی از بخش های متنوعی تشکیل گردیده که در ادامه به معرفی بیشتر این آیتم های دیدنی خواهیم پرداخت .

۱- شویل کرماشان در بخش ناوداریل کرماشان  به معرفی بزرگان و مشاهیر استان می پردازد که ایده بسیار جالب و قابل ستایشی است ، تاریخ کهن و معاصر استان کرمانشاه همواره شاهد درخشش شخصیت های بزرگ و فرهیخته ای بوده است که لزوم معرفی و شناساندن آنها به هم استانی خصوصا نسل جوان به وضوح احساس می شود .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ضریب پوشش بیمه‌ای استان کرمانشاه از میانگین کشوری با ۵۳ درصد پایین‌تر است


۲-دنگ دلداری  آیتم جذاب دیگری از این مجله ی خوش رنگ و لعاب شبانه شبکه استانی زاگرس است که  به نوا و موسیقی اصیل کرمانشاهی به گویش های مختلف استان می پردازد ،به هر حال از دیرباز موسیقی استان کرمانشاه سرآمد بوده و علاقمندان بسیاری را به خود جذب نموده است .

۳-اما بخش خوشمزه و جذاب شویل کرماشان اختصاص پیدا می کنند به اجرای زنده و نمایش های  طنز ابراهیم مرادی و احسان مرادی نیا(شارگ) که به شیوه ای خاص و هنرمندانه انگشت  نقد به سمت و سوی  وقایع  اجتماعی در استان می گیرد که توانسته مورد توجه بسیاری از مخاطبین شویل کرماشان قرار گیرد .

۴-شویل کرماشان در بخش دیگری از آیتم های جذاب و متنوع خود  به نام« وت و ویژ»  به  سراغ شهرستانهای استان و معرفی چهره های شاخص و کارآفرینان و جغرافیای تاریخی و طبیعی استان  با محوریت عدالت برای همه وحمایت از مشاغل و تولید داخلی بر مبنای شعار سال می رود .


۵-گل ویژن (ارسال مخاطبان) قسمت دیگری از سویل کرماشان است که هدفش جلب توجه و مشارکت مردمی  اقشار مختلف جامعه و برقراری ارتباط آنها با فضای رسانه است  و در این بخش به معرفی توانمندهای فردی و منطقه ای ارسال کننده می پردازد که می توان اذعان داشت  نقطه قوت برنامه همین مشارکت مردمی از رده سنی خردسال تا پیر سالخورده می‌باشد.

۶-زانای بی زوان(معرفی کتاب و نویسندگان استان )برای حمایت از فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و مشاغل مربوطه طبق فرمایش رهبری معظم انقلاب


۷-مسابقه پیامکی در خصوص فرهنگ و تاریخ شهرستان های استان با هدف معرفی منطقه به مخاطب و بالا بردن مشارکت در تلویزیون …

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در شمال کشور و در دل بافت جنگلی تله کابین احداث می کنند و مشکلی ایجاد نمی شود، اما در کرمانشاه برای این پروژه هزار و یک مشکل درست می شود. 

آنچه که تقدیم گردید معرفی مختصری از برنامه «شویل کرماشان »  بود  که  در این ایام تقدیم نگاه زیبای مخاطبین شبکه استانی کرمانشاه می شود و امید است این شبکه با ساخت برنامه های با کیفیت و مخاطب پسند باز هم به دوران درخشان خود بازگردد و بتواند اوقات خوشی را برای هم استانی های عزیز کرمانشاهی رقم بزند .