به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف در ۲۴ محور و بارش باران در ۱۵ محور مواصلاتی در استان کرمانشاه گفت : بارش برف در محور‌های اسلام آبادغرب-دالاهو، اسلام آبادغرب-گیلانغرب، بیستون-سنقر و کلیایی، پاوه-روانسر، پاوه-نوسود-نودشه، جوانرود-ثلاث باباجانی، […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف در ۲۴ محور و بارش باران در ۱۵ محور مواصلاتی در استان کرمانشاه گفت : بارش برف در محور‌های اسلام آبادغرب-دالاهو، اسلام آبادغرب-گیلانغرب، بیستون-سنقر و کلیایی، پاوه-روانسر، پاوه-نوسود-نودشه، جوانرود-ثلاث باباجانی، روانسر-جوانرود، روانسر-کامیاران و سرپل ذهاب-دالاهو دیده شده است.

او با اشاره به بارش برف در محور‌های مواصلاتی دیگر گفت : محور‌های سنقر و کلیایی-اسدآباد، سنقر و کلیایی-قروه، سه راهی نهاوند-نهاوند، صحنه-کنگاور، کرمانشاه-اسلام آبادغرب، کرمانشاه-بیستون، کرمانشاه-روانسر، کرمانشاه-کامیاران، کرمانشاه-کوزران، کنگاور-اسدآباد، صحنه-سنقر و کلیایی، سه راهی باینگان-باینگان، میانراهان-قلعه شاخانی، ثلاث باباجانی-شیخ صله و هرسین-نور آباد نیز شاهد بارش برف بوده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: هم اکنون محور‌های روانسر-جوانرود، حمیل-پل سیمره، اسلام آباد-کرند، روانسر-پاوه، کرمانشاه-اسلام آباد دارای مه گرفتگی هستند.

برف‌روبی ۹۸۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی کرمانشاه

کرمی با بیان اینکه ۲۳۷ نیروی راهداری در راهدارخانه‌ها به صورت آماده‌باش مستقر و درگیری برف‌روبی بوده‌اند، ادامه داد: مجموع ماشین آلات درگیر ۱۸۳ دستگاه بوده و ۹۸۰ کیلومتر باند تاکنون برف‌روبی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: ۱۰۹۰ تن شن و نمک در برف‌روبی ۲۴ ساعت گذشته مصرف و به ۱۱ خودرو کمک رسانی شده شده است.

او ادامه داد: طی بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۶ راه روستایی مسدود شده که پس از آن ۱۶۲ مورد راه روستایی بازگشایی شدند، هم اکنون ۷۴ راه روستایی در حال بازگشایی است.

او گفت: شهروندان می‌توانند آخرین وضعیت راه‌های استان را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه دریافت نمایند .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین رویارویی پرسپولیس با حریف ناشناخته

انتهای پیام/د