آخرین اخبار

مدیر عامل جدید ستاد دیه معرفی شد

بهمن ۱۲, ۱۳۹۹

سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اعلام کرد:

به گزارش فرتاک نیوز، ستاددیه کشور که در ماه رمضان سال ۱۳۶۹ به دستور رئیس وقت سازمان زندان‌ها، شهید لاجوردی با هدف کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و با برگزاری جشن گلریزان پایه گذاری و در سال ۱۳۷۶ با ساختار جدید فعالیت خود را ادامه داد.

سید اسدالله جولایی طی سالیان متمادی به عنوان مدیر عامل ستاددیه فعالیت کرد که با همت این ستاد تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان های کشور آزاد شدند.

چندی پیش اسدالله جولایی از سمت خود استعفا و علی شمس به عنوان مدیر عامل جدید این ستاد معرفی شد.

در مراسمی که امروز در نشست ویدئو کنفرانس سراسری برگزار شد، از سال ها خدمت و فعالیت جولایی تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه رئیس سازمان زندان ها خطاب به اسدالله جولایی آمده است:

“به نام خدا

برادر ارجمند جناب آقای سید اسداله جولائی

اگرکیمیای شهادت، مدال زرینی است که تنها بر سینه مجاهدان فی سبیل الله می نشیند، آنانکه فراتر از جان و مال، آبرویشان را در راه خدمت به خلق، هزینه کرده و در طبق اخلاص نهاده اند، براستی شایستگان مقام شهادتند. آری؛ مرد را باید از رفیق و یارش شناخت و چه زیبا و حسرت انگیز است که همسنگر و یاور صدیق شما، مرد پولادینی بود که جزشهادت، پاداشی لایقش نبوده وبه حق رستگار شد.

ثبات قدم درصراط مستقیم انقلاب اسلامتی، ولایتمداری، پاکدستی ومجاهدت مؤمنانه دائم از یک سو وخلق الگویی نوین و ماندگاردرشیوه خدمت رسانی به بندگان در بند، درقامت ستـاد دیـه کشورو پیشگامی خـلاقانه دربهره گیـری ازظرفیت نهادهای مردمـی از سوی دیگر، توفیق عظیمی اسـت که خداوند منان، نصیب جنابعالی نموده و به بهترین شکل، مردمی ترین جلوه گاه خدمت در قوه قضاییه را بنام خویش در تاریخ انقلاب ثبت نموده اید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
باید برای حداکثری شدن مشارکت مردم در انتخابات تلاشکنیم

مفتخریم که جنابعالی را بحق، « پدرخیرخواه زندانیان » بنامم و زحمات صادقانه وبی دریغتان در تمامی عرصه های زندان بانی کشور را ارج نهاده و از درگاه لایزال الهی توفیق روز افزون وحسن عاقبت، درپرتو توجهات حضرت ولیعص (عج) را برایتان مسألت می نمایم.

محمد مهدی حاج محمدی

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور “

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×