سرویس کرمانشاه _ یک انبار خودروی صفر کیلومتر احتکار شده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه کشف و ضبط شد. به گزارش کردپرس؛ در راستای اجرای طرح نظارتی؛ از یک انبار خودرو، تعداد ۱۱ دستگاه خودرو صفر کیلومتر مدل ۱۳۹۹ کشف و ضبط گردید و پرونده تخلفاتی به ارزش ۴.۸ میلیارد ریال […]

انبار خودروی صفر کیلومتر احتکار شده در کرمانشاه کشف و ضبط شد

سرویس کرمانشاه _ یک انبار خودروی صفر کیلومتر احتکار شده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه کشف و ضبط شد.

به گزارش کردپرس؛ در راستای اجرای طرح نظارتی؛ از یک انبار خودرو، تعداد ۱۱ دستگاه خودرو صفر کیلومتر مدل ۱۳۹۹ کشف و ضبط گردید و پرونده تخلفاتی به ارزش ۴.۸ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

 مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان با بیان مطلب فوق افزود: طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۴ ستاد خبری معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، یک انبار خودرو که تعدادی خودرو صفر کیلومتر در آن احتکار شده بود، گزارش داده شد که بلافاصله بازرسان این سازمان با هماهنگی تعزیرات حکومتی و همکاری نیروی انتظامی از محل موردنظر بازرسی به عمل آورده و برای صاحب این انبار پرونده تخلفاتی تحت عنوان احتکار تشکیل گردید.

بیگلری در ادامه یادآور شد: در این بازرسی ۱۱ دستگاه خودرو صفر کیلومتر مدل ۹۹، شامل ۵ دستگاه پژو پارس، ۳ دستگاه دنا، ۲ دستگاه پژو ۲۰۷ و یک دستگاه تیبا کشف شد.

 معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: سامانه ۱۲۴ ستاد خبری معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت کرمانشاه، آماده دریافت گزارش‌های مردمی اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت، اختفا و … است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
"کودکان کار" در کرمانشاه کم می‌شوند؟