سرویس کرمانشاه _ تفاهم‌نامه همکاری بین اتاق‌های بازرگانی استان حلبچه و استان کرمانشاه، در هشت بند و با هدف توسعه تعاملات اقتصادی و تجاری امضا شد. به گزارش کردپرس؛ پیگیری برای رسمی شدن مرزهای دو استان، برپایی نمایشگاه توانمندی‌های ایران در حلبچه، راه‌اندازی هیات داوری اتاق کرمانشاه و حلبچه، اعزام هیات‌های تخصصی بین دو استان […]

اتاق‌های بازرگانی کرمانشاه و حلبچه سند همکاری امضا کردند

سرویس کرمانشاه _ تفاهم‌نامه همکاری بین اتاق‌های بازرگانی استان حلبچه و استان کرمانشاه، در هشت بند و با هدف توسعه تعاملات اقتصادی و تجاری امضا شد.

به گزارش کردپرس؛ پیگیری برای رسمی شدن مرزهای دو استان، برپایی نمایشگاه توانمندی‌های ایران در حلبچه، راه‌اندازی هیات داوری اتاق کرمانشاه و حلبچه، اعزام هیات‌های تخصصی بین دو استان و … از مهمترین بندهای این سند همکاری است.

به علاوه در قالب این سند مقرر شد تعاملات کرمانشاه و حلبچه خصوصا در زمینه گردشگری، توریسم سلامت، خدمات فنی و مهندسی و … افزایش پیدا کند.

هیات تجاری حلبچه تا کنون نشستی با مسئولان استان و نشست دیگری با فعالین اقتصادی کرمانشاه داشتند و در ادامه برنامه‌های خود بازدیدی از برخی واحد‌های تولیدی و صنعتی استان انجام خواهند داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روز اول ثبت نام انتخابات میاندوره ای مجلس / ثبت نام ۶۶ نفر تا ساعت ۱۹ قطعی شد