به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ فضل‌الله شیری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی، طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی شده است. وی افزود: این طرح از تاریخ ۱۷ آبان ماه آغاز شده و مالکان، متصرفان و نمایندگان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ فضل‌الله شیری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی، طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی شده است.

وی افزود: این طرح از تاریخ ۱۷ آبان ماه آغاز شده و مالکان، متصرفان و نمایندگان قانونی می‌توانند صرفا با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ نسبت به ترخیص موتورسیکلت توقیفی اقدام کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: ارائه قبض رسید پارکینگ، پرداخت خلافی و هزینه‌های پارکینگ یا حمل، ارائه سند مالکیت (برگه سبز)، کارت شناسایی موتورسیکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسیکلت‌های فاقد پلاک الزامی است.

وی با بیان اینکه پرداخت خلافی به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است، گفت: طرح مذکور شامل موتورسیکلت‌هایی می‌شود که قبل از تاریخ ۲۹ اسفند ماه سال ۹۸ توقیف شده باشند.

شیری خاطرنشان کرد: مالکان موتورسیکلت‌های توقیفی رسوبی قبل از سال ۹۹ چنانچه تا پایان بهمن‌ماه جهت ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام نکنند؛ موتورسیکلت آن‌ها به عنوان اموال بلاصاحب تلقی و برابر قانون رفتار خواهد شد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۷۲ بیمار کرونایی در سنقر بستری هستند