به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز یوم الله دهه فجر زنگ انقلاب اسلامی توسط استاندار کرمانشاه و با حضور مسئولین استانی درهنرستان صنایع شیمیایی نواخته شد. هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطر […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز یوم الله دهه فجر زنگ انقلاب اسلامی توسط استاندار کرمانشاه و با حضور مسئولین استانی درهنرستان صنایع شیمیایی نواخته شد.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای دانش‌آموز، اظهار داشت: بهمن همواره برای ما ماه مبارکی بوده و هست، در همین بهمن امسال شاهد سقوط یکی دیگر از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ترامپ بودیم.

وی در ادامه به وضعیت کرونا در استان اشاره و وضعیت حال حاضر را نگران کننده توصیف کرد و گفت: به احتمال زیاد اگر مردم رعایت نکنند در اسفندماه شاهد موج چهارم کرونا در استان خواهیم بود.

استاندار کرمانشاه ارسال ۲ ویژگی مشترک در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و وصیت نامه شهید سردار قاسم سلیمانی را به عنوان سئوال امسال دهه فجر از دانش‌آموزان استان بیان کرد و افزود: به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

مجید یزدان‌پناه، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در ادامه در این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر، اظهار داشت: زنگ انقلاب امروز همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور به صورت حضوری به عنوان یک نماد ملی در مدارس نواخته شد.

وی ولایت‌پذیری را شعار اصلی برنامه‌های دهه فجر عنوان کرد و افزود: اقتدار ۴۲ سال ما پس از پیروی انقلاب اسلامی به برکت همین ولایت‌مداری است.

یزدان‌پناه به اشاره به تخریب ۷۸ مدرسه در زلزله سال ۹۶ استان، گفت: در حوزه ساخت و ساز فضاهای آموزشی پیشرفت خوبی داشته‌ایم به طوریکه پس از گذشته یک‌هزار و ۲۰۰ روز از زلزله یک‌هزار و ۲۰۰ کلاس درس در این مناطق ساخته شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خلاصه بازی بادران 0 - هوادار 2 + فیلم

انتهای پیام/پ