به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در جمع اصحاب رسانه از آغاز برنامه‌های دهه فجر همزمان با سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی(ره) به میهن خبر داد و اظهار داشت: راس ساعت ۹:۳۳ دقیقه در چنین روزی در سال ۵۷ مردم در فرودگاه مهرآباد وجود معمار کبیر انقلاب را در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در جمع اصحاب رسانه از آغاز برنامه‌های دهه فجر همزمان با سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی(ره) به میهن خبر داد و اظهار داشت: راس ساعت ۹:۳۳ دقیقه در چنین روزی در سال ۵۷ مردم در فرودگاه مهرآباد وجود معمار کبیر انقلاب را در آغوش گرفتند.

وی ادامه داد: از آن روز تا الان هر سال ۱۲ بهمن‌ماه برنامه‌های ویژه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود که امروز هم رژه موتورسواران و دوچرخه‌سواران از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی به سمت مزار شهدا را داشتیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: اعضای شورای اداری استان به اتفاق نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت‌الله علما، استاندار و دیگر مسئولان به منظور تجدید میثاق آرمان‌ها با شهدا با شاخه‌های گل به شهدا ادای احترام خواهند کرد.

وی تصریح کرد: همزمان زنگ گلبانگ انقلاب در تمامی مدارس سرتاسر استان به شکل نمادین نواحته خواهد شد که این مراسم توسط استاندار کرمانشاه و با حضور مسئولین استانی در هنرستان صنایع شیمیایی شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

سروری گفت: ویژه برنامه‌های تدارک دیده دهه فجر در استان برای همه سنین مختلف از کودک، نوجوان، جوان و بزرگسالا و در تمامی نقاط استان، روستاهای دوردست برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر توسط ۲۴ کارگروه اختصاصی در کل استان برنامه‌‌ریزی شده است، گفت: برگزاری جشنواره‌های ورزشی، فرهنگی، هنری، فیلم فجر، ویژه برنامه ولادت حضرت فاطمه (س) در ۱۵ بهمن‌ماه و میلاد با سعادت امام خمینی (ره) را خواهیم داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رشد علمی تأکید شده در بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت آموزش وپرورش را سنگین‌تر می‌کند

سروری اضافه کرد: در شب پیروزی انقلاب اسلامی اکثر نقاط استان نورافشانی می‌شود و در شهر کرمانشاه سه نقطه پارک شاهد، پارک کوهستان و میدان غدیر توسط سپاه و ارتش نیز نورافشانی خواهد شد.

انتهای پیام/پ