عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان ‌شنبه، ۱۱ بهمن‌ماه بین دو تیم پدیده غرب و اروم اسپور ارومیه در ورزشگاه ۱۵ خرداد استان کرمانشاه با نتیجه یک بر سه با برد تیم پدیده غرب برگزار شد. وی ادامه داد: حامی مالی نداریم و […]

عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان ‌شنبه، ۱۱ بهمن‌ماه بین دو تیم پدیده غرب و اروم اسپور ارومیه در ورزشگاه ۱۵ خرداد استان کرمانشاه با نتیجه یک بر سه با برد تیم پدیده غرب برگزار شد.

وی ادامه داد: حامی مالی نداریم و به سختی تیم را به مرحله ای که قرار دارد رساندیم، مسئولین وعده بدون عمل می‌دهند.

سر مربی تیم فوتبال پدیده غرب ادامه داد: ما نماینده استان کرمانشاه هستیم و با توجه به ورزشکاران مستعدی که در رشته‌های مختلف ورزشی وجود دارد حمایت مسئولین الزامی است چرا که موفقیت در رشته‌های ورزشی موجب سرافرازی استان نیز خواهد شد.

دروازه‌بان تیم پدیده غرب که به عنوان بهترین بازیکن زمین در این مسابقات شناخته شد نیز، گفت: برای صعود و ادامه تمرینات و مسابقات از مسئولین درخواست حمایت داریم چراکه  رفع مسئله مالی انگیزه و توان بازیکنان را برای بازی بهتر بالاتر می‌برد.

کسری همتی در خصوص تیم پدیده غرب، افزود: تیم جوانان با توجه به رده سنی که دارد کم تجربه محسوب می‌شود اما با تلاشی که از بازیکنان می‌بینم و انتظار حمایت مسئولین امیدواریم در آینده به لیگ بالاتر برویم.

دروازه بان تیم پدیده در آخر از زحمات پدر خود تشکر و وی را در رسیدن او به هدفش تاثیرگذار دانست.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری نخستین جشنواره کالا و محصولات فرهنگی استانکرمانشاه