محسن دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در دهه مبارک فجر ۸۳ پروژه و واحد صنعتی با سرمایه گذاری هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۴۱۱ نفر در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد. دارابی به جذب سرمایه‌گذاری خارجی ۱۱۰ میلیون یورویی در حوزه صنعت و معدن اشاره و عنوان […]

محسن دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در دهه مبارک فجر ۸۳ پروژه و واحد صنعتی با سرمایه گذاری هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۴۱۱ نفر در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

دارابی به جذب سرمایه‌گذاری خارجی ۱۱۰ میلیون یورویی در حوزه صنعت و معدن اشاره و عنوان کرد: در سال گذشته با جذب این میزان سرمایه در استان رتبه سوم کشور را کسب کردیم و در واقع ۱۳ درصد سهم کل سرمایه‌گذاری خارجی به استان کرمانشاه اختصاص یافت.

وی افزود: امسال نیز کرمانشاه با جذب ۹۲ میلیون یورو سرمایه‌گذاری خارجی رتبه چهارم کشور و ۱۱ درصد سهم کل را دارا است که نشان از عزم جدی تیم اقتصادی استان برای رونق و شکوفایی اقتصاد و تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری و افزایش اشتغالزایی است.

رئیس سازمان صمت استان کرمانشاه یکی از بزرگترین پروژه‌های قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر را غرب کارتن اعلام کرد و گفت: در آذر ماه امسال نیز شاهد افتتاح پروژه عظیم و بزرگ قوطی سازی  با سرمایه‌گذاری ۲۰۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۰۰ نفر بودیم.

وی احیای واحدهای راکد و فعالسازی پروژه‌های نیمه کاره را دستاوردی ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیل با حضور استاندار کرمانشاه سبب شده ۳۳ واحد صنعتی دیگر با سرمایه‌گذاری ۱۱۸۴ میلیارد تومان به چرخه تولید برگشته و زمینه اشتغال ۶۲۹ نفر نیز فراهم شود.

انتهای پیام/۸۳۲/ی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پلیس کرمانشاه در مقطع درجه‌ داری از بین آقایان استخداممی‌کند