ایسنا/کرمانشاه مسئولین استان کرمانشاه در نخستین روز از ایام دهه مبارک فجر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسئولین استان، امروز(۱۲ بهمن) با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان‌های والای بنیانگذار  نظام مقدس […]

ایسنا/کرمانشاه مسئولین استان کرمانشاه در نخستین روز از ایام دهه مبارک فجر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسئولین استان، امروز(۱۲ بهمن) با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان‌های والای بنیانگذار  نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر، گفت: مهمترین پیام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بعد از ۴۲ سال مقاومت است.

وی افزود: پیام شهدا و انقلاب «مقاومت » در برابر ظلم و سلطه بود و شاهدیم در جنگ اقتصادی نیز که دولت امریکا و نظام سلطه از سال ۱۳۹۶ شروع کرد، مقاومت مردم سبب سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.  

استاندار کرمانشاه ادامه داد: بهمن ماه همواره سند حقانیت نظام جمهوری اسلامی بوده و به همین علت امام راحل از این ایام به نام ایام الله یاد کرده اند و در بهمن ماه امسال هم شاهد سقوط نظام سلطه و ترامپ بودیم.

 امروز مراسم رژه موتورسواران از فرودگاه کرمانشاه تا مزار شهدا برگزار شد. زنگ انقلاب نیز در مدارس کرمانشاه به صدا درآمد.

طبق اعلام صورت گرفته دهه فجر امسال بیش از هشت هزار برنامه در استان کرمانشاه اجرا می شود.

ایام دهه

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت‌نام 8407 داوطلب انتخابات "شوراهای روستا" در کرمانشاه/180 "تیره عشایری" صاحب شورا می‌شوند