ایسنا/کرمانشاه مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از تسویه کامل یارانه پرداختی به کشاورزان گوجه‌کار استان توسط تعاون روستایی خبر داد. ایرج صفایی میزان گوجه خریداری شده از سوی مجموعه تعاون روستایی که مشمول پرداخت یارانه بوده را بیش از ۶۰ هزار تن عنوان کرد و گفت: یارانه پرداختی این میزان گوجه فرنگی بیش از  ۱۴۰ […]

ایسنا/کرمانشاه مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از تسویه کامل یارانه پرداختی به کشاورزان گوجه‌کار استان توسط تعاون روستایی خبر داد.

ایرج صفایی میزان گوجه خریداری شده از سوی مجموعه تعاون روستایی که مشمول پرداخت یارانه بوده را بیش از ۶۰ هزار تن عنوان کرد و گفت: یارانه پرداختی این میزان گوجه فرنگی بیش از  ۱۴۰ هزار و ۷۷۲  میلیون ریال بوده که  کل این مبلغ به کشاورزان استان پرداخت شده است.

صفایی اضافه کرد: امسال طبق دستورالعمل‌ ابلاغی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، پرداخت یارانه حمایتی کشاورزان گوجه کار در دو منطقه گرمسیر و سردسیر استان طی دو مرحله خرید در ماه‌های تیر و شهریور انجام شد.

صفایی با بیان اینکه قیمت خرید حمایتی گوجه فرنگی هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بوده، ادامه داد: روال خرید حمایتی گوجه فرنگی از زارعان به این شکل بوده که کارخانه به ازای هر کیلوگرم گوجه فرنگی مبلغ ۸۰۰ تومان به کشاورزان پرداخت کرده و مابتفاوت آن از سوی سازمان تعاون روستایی به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی به کشاورزان پرداخت شده است.

امسال دومین سالی بود که خرید حمایتی گوجه فرنگی از گوجه کاران استان را برای حمایت از کشت توسط تعاون روستایی شاهد بودیم.

انتهای پیام
 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احترام به تمامی ادیان و عقاید در اسلام مشهود است