ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پایان مهلت ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیات کشتی کرمانشاه خبر داد. علیرضا صیدی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به پایان مهلت ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیات کشتی کرمانشاه، اظهارکرد:  باتوجه به اتمام دوره چهارساله ریاست محمدحسین […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس گروه قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پایان مهلت ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیات کشتی کرمانشاه خبر داد.

علیرضا صیدی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به پایان مهلت ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیات کشتی کرمانشاه، اظهارکرد:  باتوجه به اتمام دوره چهارساله ریاست محمدحسین محبی بر هیات کشتی کرمانشاه در روزهای آینده، از حدود یک ماه پیش مقدمات برگزاری مجمع را فراهم کردیم.

وی افزود: براین اساس چند هفته پیش ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیات کشتی استان را آغاز کردیم، اما در این میان عده ای شائبه هایی را درخصوص نحوه اطلاع رسانی و مهلت زمان ثبت نام از کاندیداها مطرح کردند.  

رئیس گروه قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: به منظور رفع هرگونه شائبه در خصوص ثبت نام از کاندیداها، بنا به درخواست رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان ثبت نام مجدد از افراد علاقمند جهت کاندیدا شدن برای ریاست هیات کشتی استان انجام گرفت.

وی گفت: دومین دور ثبت نام از کاندیدها طی روزهای چهارم تا یازدهم بهمن انجام شد که در این مرحله، همان سه نفری که در مرحله اول ثبت نام کرده بودند، مجددا ثبت نام کردند.

صیدی با بیان اینکه فرآیندهای مربوط به تایید صلاحیت کاندیداها و تعیین زمان برگزاری مجمع انتخاباتی ظرف یک ماه آینده به اتمام می رسد، گفت: بزودی مرحله تایید صلاحیت کاندیدها را در استان انجام خواهیم داد و اسامی را به فدراسیون ارسال می کنیم تا زمان برگزاری مجمع را تعیین کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رویایی که تا امروز محقق نشده/ آیا خطیبی بالاخره با تراکتور موفق می‌شود؟

محمدحسین محبی از سال ۱۳۹۲ تاکنون طی دو دوره چهارساله ریاست هیات کشتی استان کرمانشاه را عهده دار است.

انتهای پیام