شایعات  استعفاء های انتخاباتی / پوریا  فخری  تکذیب  کرد
شایعات  استعفاء های انتخاباتی / پوریا  فخری  تکذیب  کرد

به  گزارش فر نیوز  پوریا فخری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خبر استعفای ۲ عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه مورد تأیید نیست. وی افزود: از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه فقط آقای سیداحسان احسانی استعفا داده که با آن نیز موافقت نشده است. رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه تصریح کرد: شایعات در خصوص […]

به  گزارش فر نیوز  پوریا فخری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: خبر استعفای ۲ عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه مورد تأیید نیست. وی افزود: از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه فقط آقای سیداحسان احسانی استعفا داده که با آن نیز موافقت نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه تصریح کرد: شایعات در خصوص استعفای شهردار کرمانشاه نیز صحت ندارد و تا این لحظه استعفایی از سوی دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه تحویل هیأت رئیسه شورا نشده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون همه اعضای شورای اسلامی شهر می‌توانند از عضویت خود استعفا دهند و برای تصویب قبول یا رد استعفا نیاز به اکثریت آرا است.

فخری با اشاره به شایعاتی در خصوص استعفای شهردار، گفت: مرجع رسیدگی به استعفای شهردار نیز شورای اسلامی شهر است و پس از تحویل استعفا، در نخستین نشست علنی شورا در خصوص آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آیا بخشی پور در کرمانشاه نامزد انتخابات مجلس می شود ؟