ایسنا/کرمانشاه در نشستی که اعضای کادر فنی تیم های ملی کشتی اخیرا در محل فدراسیون داشتند، تصمیمات اولیه برای برگزاری رقابت های جام تختی گرفته و مقرر شد تا با اخذ مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رقابت ها پس از مسابقات گزینشی جهانی برگزار شود.  از آنجایی که رقابت های گزینشی جهانی […]

ایسنا/کرمانشاه در نشستی که اعضای کادر فنی تیم های ملی کشتی اخیرا در محل فدراسیون داشتند، تصمیمات اولیه برای برگزاری رقابت های جام تختی گرفته و مقرر شد تا با اخذ مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رقابت ها پس از مسابقات گزینشی جهانی برگزار شود.

 از آنجایی که رقابت های گزینشی جهانی اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد، به نظر می‌رسد رقابت‌های جام تختی، خرداد ۱۴۰۰ برگزار شود.

آنطور که خبرها می رسد، باتوجه به اصرار فدراسیون کشتی برای برگزاری رقابت های جام تختی، از هم اکنون سه استان کردستان، گیلان و سیستان و بلوچستان درخواست داشته اند که میزبانی این رقابت ها به آنها داده شود.  

تجربه برگزاری چند دوره رقابت های کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه نشان داده که مسئولین ارشد و ورزش این استان همواره علاقمند گرفتن میزبانی این رقابت ها بوده اند و حال با شرایط پیش آمده این سوال مطرح می شود که آیا کرمانشاه قصد دارد برای این دوره هم میزبانی این رقابت ها را  داشته باشد؟

معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش گفت: کرمانشاه امسال درخواستی برای میزبانی رقابت های کشتی جام تختی ندارد.

جلال عزیزی افزود: شیوع بیماری کرونا احتمالا باعث خواهد شد تا حضور کشورهای خارجی در این رقابت ها کمرنگ شود و از سوی دیگر برگزاری رقابت ها بدون حضور تماشاگران باشد.

وی تصریح کرد: بنابراین وقتی استقبالی از سوی علاقمندان به کشتی از این مسابقات نشود، برنامه ای هم برای میزبانی آن نخواهیم داشت، چرا که میزبانی توجیه چندانی برای استان نخواهد داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هیچ کمبودی در بازار کالاهای اساسی کرمانشاه نیست

معاون ورزش وجوانان استان بااشاره به برگزاری چهار دوره رقابت های کشتی آزاد جام تختی به میزبانی کرمانشاه، عنوان کرد: دو دوره این رقابت ها بصورت متوالی بود و اکنون می خواهیم برای دوره پیش رو فضای میزبانی این رقابت ها را دراختیار استانهای دیگر قرار دهیم.

انتهای پیام