به گزارش خبرگزاری مهر، جلیل سلطانی اظهار کرد: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در استان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت بازرگانی خود را به فردی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، جلیل سلطانی اظهار کرد: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در استان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت بازرگانی خود را به فردی ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور داده و از بدهی مالیاتی نیز بی اطلاع است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه تصریح کرد: با دریافت این اطلاعات، شناسایی فرد مذکور در دستور کار قرار گرفت و مأموران توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل سکونت وی را در یکی از شهرهای بندری جنوب کشور شناسایی کنند.

سلطانی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه با اخذ نیابت قضائی و هماهنگی با پلیس استان مربوطه به محل سکونت بدهکار مالیاتی مراجعه و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی گفت: متهم دستگیر شده که از تاجران شناخته شده آن منطقه به شمار می‌رود در بازجویی‌ها عنوان کرد سال هاست در زمینه واردات لاستیک و برنج فعالیت داشته و برای فرار از پرداخت مالیات از کارت بازرگانی دیگران استفاده کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه میزان بدهی مالیاتی این فرد را ۳۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون و ۶۱۸ هزار ریال عنوان کرد و گفت: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
290 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاهی توزیعشد