محسن دارابی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پروژه‌های دهه مبارک فجر اظهار کرد: ۸۳ پروژه و واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۴۱۱ نفر در ایام الله دهه فجر در استان کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد. وی با […]

محسن دارابی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پروژه‌های دهه مبارک فجر اظهار کرد: ۸۳ پروژه و واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۴۱۱ نفر در ایام الله دهه فجر در استان کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به جذب سرمایه گذاری خارجی ۱۱۰ میلیون یورویی سال گذشته در حوزه صنعت و معدن افزود: در سال گذشته ۱۳ درصد سهم کل سرمایه گذاری خارجی به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به جذب ۹۲ میلیون یورویی سرمایه گذاری خارجی در سال جاری تصریح کرد: امسال رتبه چهارم کشور و ۱۱ درصد سهم کل مربوط به استان کرمانشاه بوده که گام مؤثری در جهت تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری و افزایش اشتغالزایی در استان است.

دارابی تصریح کرد: یکی از بزرگترین پروژه‌های قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر غرب کارتن بوده و در آذرماه سال جاری پروژه بزرگ قوطی سازی سینا با سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی و اشتغالزایی ۵۰۰ نفری افتتاح شد.

گفتنی است که ۳۳ واحد صنعتی با سرمایه گذاری یک هزار و ۱۸۴ میلیارد تومان امسال به چرخه تولید برگشته و زمینه اشتغال ۶۲۹ نفر فراهم شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دستگیری قاتل در کرمانشاه ۲ ساعت پس از ارتکاب جنایت