جلال عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جام تختی به مدت ۲ سال پیاپی در کرمانشاه اظهار کرد: امسال کرمانشاه میزبان رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نخواهد بود. وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه احتمال شرکت کشورهای خارجی در این مسابقات پایین […]

جلال عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جام تختی به مدت ۲ سال پیاپی در کرمانشاه اظهار کرد: امسال کرمانشاه میزبان رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نخواهد بود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه احتمال شرکت کشورهای خارجی در این مسابقات پایین بوده و امکان حضور تماشاگر در سالن کشتی وجود ندارد.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به دلایل مذکور هزینه کردن برای میزبانی این مسابقه توجیه نداشته و استان کرمانشاه هیچ درخواستی مبنی بر میزبانی رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نداده است.

گفتنی است که تاکنون استان‌های گیلان، سیستان و بلوچستان و کردستان درخواست خود را مبنی بر میزبانی رقابت‌های جام تختی به فدراسیون کشتی ارائه داده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بررسی زیرساخت ها و امکانات شهرستان قصرشیرین برای تبدیل شدن به منطقه آزاد تجاری