به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ جلیل سلطانی  گفت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. او ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت بازرگانی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ جلیل سلطانی  گفت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال‌های گذشته کارت بازرگانی خود را به فردی ساکن یکی از استان‌های جنوبی کشور قرار داده و از بدهی مالیاتی نیز بی اطلاع است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه افزود: با دریافت این اطلاعات شناسایی فرد مذکور در دستور کار قرار گرفت و ماموران توانستند با انجام کار‌های اطلاعاتی محل سکونت وی را در یکی از شهر‌های بندری جنوب کشور شناسایی کنند.

سرهنگ سلطانی   بیان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه با اخذ نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس استان مربوطه به محل سکونت بدهکار مالیاتی مراجعه و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

او گفت: متهم دستگیر شده که از تاجران شناخته شده آن منطقه به شمار می‌رود در بازجویی‌ها عنوان کرد سال هاست در زمینه واردات لاستیک و برنج فعالیت داشته و برای فرار از پرداخت مالیات از کارت بازرگانی دیگران استفاده کرده است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در پایان میزبان بدهی مالیاتی این فرد را ۳۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون و ۶۱۸ هزار ریال عنوان کرد و گفت: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نقش ۵۵ درصدی عابران پیاده در تصادفات درون شهری کرمانشاه/خاموشی‌ها در معابر شهری به حداقل برسد