دادستان کرمانشاه: بانک‌ها برای اعطای تسهیلات سلیقه‌ای عمل نکنند
دادستان کرمانشاه: بانک‌ها برای اعطای تسهیلات سلیقه‌ای عمل نکنند

دادستان کرمانشاه: بانک‌ها برای اعطای تسهیلات سلیقه‌ای عمل نکنند دادستان کرمانشاه گفت: در پرداخت تسهیلات مساوات را رعایت و مردم را اذیت نکنید، ولی در پرداخت وام‌های کلان به صاحبان قدرت و ثروت نظارت کافی داشته باشید. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان کرمانشاه در نشست مدیران بانکی استان، اظهار کرد: بر […]

دادستان کرمانشاه: بانک‌ها برای اعطای تسهیلات سلیقه‌ای عمل نکنند

دادستان کرمانشاه گفت: در پرداخت تسهیلات مساوات را رعایت و مردم را اذیت نکنید، ولی در پرداخت وام‌های کلان به صاحبان قدرت و ثروت نظارت کافی داشته باشید.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان کرمانشاه در نشست مدیران بانکی استان، اظهار کرد: بر وظایف که از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها ابلاغ می‌شود و همچنین کمبود اعتبارات، آگاهی داریم.

وی با اشاره به گله‌مندی مردم از ناعدالتی و سلیقه‌ای عمل کردن برخی بانک‌ها، خطاب به مدیران حاضر، گفت: در پرداخت تسهیلات مساوات را رعایت و مردم را اذیت نکنید.

دادستان کرمانشاه با تأکید بر الزامات نظارت احتیاطی بریا پرداخت وام‌ها کلان، خاطرنشان کرد: اطاله دادرسی تأخیر دادرسی در طول فرآیند در محاکم قانونی را می‌پذیرم، ممکن است گاهی اوقات نقاط ضعفی در برخی از احکام باشد، ولی ضعیت‌تر از آن عدم نظارت بانک‌ها است که به دلیل عدم نظارت و بررسی کافی؛ وام‌های کلانی را به صاحبان قدرت و ثروت پرداخت کرده‌ و در آخر انتظار بازگشت پول بدهکاران بانکی را از قوه قضایه دارند.

پایان پیام/پ

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هنرمندان جهادی به مناطق محروم کرمانشاه می‌روند