در حال نزدیک شدن به پایان نقل و انتقالات زمستانی هستیم و پرونده‌های مورد نظر باشگاه آنتورپ نیز به تدریج در حال نهایی شدن است. پس از جذب مهاجم استاندارد لیژ یعنی فیلیپه آوناتی، حالا یک دروازه‌بان نیز به این تیم اضافه می‌شود. ژان بوتز، دروازه‌بان اول آنتورپ به دلیل مصدومیت مدت زمانی طولانی از […]

در حال نزدیک شدن به پایان نقل و انتقالات زمستانی هستیم و پرونده‌های مورد نظر باشگاه آنتورپ نیز به تدریج در حال نهایی شدن است. پس از جذب مهاجم استاندارد لیژ یعنی فیلیپه آوناتی، حالا یک دروازه‌بان نیز به این تیم اضافه می‌شود.

ژان بوتز، دروازه‌بان اول آنتورپ به دلیل مصدومیت مدت زمانی طولانی از میادین دور خواهد بود و از طرف دیگر در مورد علیرضا بیرانوند نیز شک و تردید‌هایی وجود دارد؛ مسائلی که باعث شده باشگاه بلژیکی از مدت‌ها قبل به دنبال جذب یک گلر مطمئن باشد.

از دروازه بان‌های زیادی به عنوان گزینه‌های باشگاه آنتورپ نام برده شده است، اما به نظر می‌رسد که ارتوین دی ولف، گلر دوم یوپن از شانس بیشتری برای انتقال به این تیم برخوردار است.

در واقع باشگاه آنتورپ معتقد است که دی ولف تنها به دلیل بدشانسی در یوپن نیمکت نشین شده و این دروازه‌بان از قابلیت و استعداد‌های بسیار بالایی برخوردار است؛ همه مسائلی که باعث شده سرمربی این تیم اصرار زیادی برای جذب این گلر جوان داشته باشد.

از طرفی به نظر می‌رسد که آنتورپ کار خیلی دشواری برای به خدمت گرفتن دی ولف نداشته باشد و حتی گفته می‌شود که مذاکرات برای این انتقال در وضعیت پیشرفته‌ای قرار دارد. همچنین مربی یوپن نیز اخیراً تایید کرده بود که دی ولف می‌تواند این تیم را ترک کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ارتفاع پله های آتش نشانی کرمانشاه از آپارتمان های شهر کوتاهتر است