آب شرب بیش از ۱۱ هزار نفر در شهرستان اسلام آباد غرب پایدار شد
 آب شرب بیش از ۱۱ هزار نفر در شهرستان اسلام آباد غرب پایدار شد

به  گزارش فر نیوز  پروژه آبرسانی به روستای امیرآباد و حومه جنوب‌غربی شهر اسلام آباد غرب، در قالب طرح جهاد آبرسانی، طی مراسمی به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه،مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه در […]

به  گزارش فر نیوز  پروژه آبرسانی به روستای امیرآباد و حومه جنوب‌غربی شهر اسلام آباد غرب، در قالب طرح جهاد آبرسانی، طی مراسمی به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه،مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه در آیین بهره‌برداری از این پروژه، با اشاره به منتفع شدن نزدیک به ۱۲ هزار شهروند اسلام آبادغربی از آن، گفت: باتوجه به اینکه بخشی از شهر و همچنین روستای امیرآباد که آب شربش از شهر اسلام آباد غرب تأمین می‌شد، در انتهای خط انتقال آب قرار داشتند با افت فشار و قطعی آب مواجه بودند.

دکتر رضا داودی افزود: خوشبختانه رفع این مشکل، در قالب طرح جهاد آبرسانی با حفر یک حلقه چاه در روستای فوق تحقق یافت و امروز از نعمت آبشرب پایدار بهره‌مند شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انتقاد امام جمعه کرمانشاه از آمار بالای بیکاری/ از مسؤولان کشوری کمک بگیرید